ECLECTIC BORŠA HCP DAY 2020 - HCP + 15,1 -54

jamky
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.FERKO Juraj1243544435434244334568
2.STRAČINA Ján943545535334245434571


hráči, kteří nemají dostatečný počet turnajů (8)

jamky
pořadíjménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
-1.KASSAY Martin743535426335346434471
2.GREBEČI Michal343434534334455436673
3.MARTINUS Marián544545435334365434574
3.KASANA Andrej743445545344355335574
5.GAŠPAROVIČ Imrich643544436444455334675
6.LEŠKOVÁ Timea243645545444345444476
7.ŠTURC Pavol643545536444455434577
7.OČKO Ľubomír633555447444346334677
9.HOANG Minh Lam534545446534346435678
10.CHLUPISOVÁ Mária254545436544346435579
10.HLAVATÝ Bohuš353545436344465534679
10.ŠOLTYS Pavel543454446545455435579
13.GAŠPAROVIČOVÁ Danka654555536534355424780
14.ZELÍSKOVÁ Jana244855426544345436581
14.NEŠTICKÝ Milan354544546344446534781
14.DE STEFANO Francesco443655336455345545681
14.MAKARA Andrej453656435446345535581
18.KOLOŽVÁRY Ivan243645437453346555682
18.HARVAN Viliam354656435555345434682
18.CHUŤKA Lukáš454555447444544435682
18.BÁTO Adrián554545446445356435682
22.VAILING David554556536445356533683
23.PODLIPNÁ Silvia254545648543365436585
23.FÁBRY Juraj263555436555465435685
23.MELICHERČÍK Miroslav564556437546256435585
26.TOMANKA ML. Juraj253555447555446436686
26.ULIČNÝ Miroslav354545448545356535686
26.MARINKOVIC Billy354655546545356435686
26.KOSTKA Andrej354656437534575444586
30.FRIEDRICH Zdeněk443556548445366535687
31.PSOTA Marek254665447435449524788
31.MELIŠKOVÁ Andrea255746537445456435688
31.PERNIS Ján244555547546355645688
31.ZELÍSKA Jozef254666438435356554688
35.MAJTÁSOVÁ Katarína163755637644356445689
35.ŠMOTLÁK Roman154653548454356455889
35.NGUYEN Eva254655637544467444689
35.GIANG Dang Thi Huong563756538435356546589
39.CHARVÁT Martin144566546546347546690
39.SOKOL Pavol144845654555455546690
39.KLIMA Ján253745538446457446690
39.LEMOINE Richard243555637555366555790
39.BIRNSTEIN Viktor353745539545447445790
39.JANYÍK Ladislav464645547745465534690
45.KALIX Maximiliane154755637555466435691
45.ZVOZIL Marián164564436356658455691
47.KARLUBÍK Roman154675546545446536892
47.TÁBORSKÝ Dušan144667537545466435892
47.BEZÁK I. Anton264656447545465537692
47.JANČOVIČOVÁ Eliška265447447646356545792
51.BANÁK Pavel154877537445356526793
51.PAVLICOVÁ Jana164656847555466335593
51.PHAM Van Vinh144656557746455435893
51.SURA Martin1546465311746356536493
55.GODÁL Robert154447646545466585694
55.ŠKVARENINA Tomáš144574646445488546694
55.MALINOVSKÝ Peter174644567447575446594
55.KRANER Ivan365665536454379456594
59.NÁHLIK David Steven154855648647356447495
59.MELIORIS Patrick264766646545556545695
59.KOVÁČIK Ľuboš254645647465556755695
62.MELIORIS Patrik165555537547657546696
62.KURTIŠ Andrej154665749547545555596
62.MICHÁLEK Roman174666537545485436896
62.DOMOTOR Robert255545747646257666696
62.SIVČÁK Jozef254656556545458555896
62.NGUYTEN THI Vong454756548555367456696
68.KRAAK Radka154867557735267635697
68.ZELÍSKOVÁ Lívia146755456568457536697
68.KELČÍKOVÁ Daniela265665626864357546797
68.ČEMSÁK Štefan264577548545566455697
72.KINKA Peter153866648645456556698
72.BABICOVÁ Soňa265767546465447555798
72.TOMANKA Juraj253757549646567454698
75.BÁBSKA Božena164676657545277555799
75.VOLESKÝ Dušan164556547656488437699
75.KUNÍK Dušan255676549556556625799
78.VO Thi Hong Chau1546476486544784567100
78.TENCER Robert1456567486564665476100
78.VILÁGI Anton45355654105584684368100
81.DELEJOVÁ Ľuboslava1747566395344878267101
81.NGUYEN Phuc Lai1547876485564664457101
81.GÁBORÍK Marcel2546666388554784556101
84.ŠOKA Vratko1548677485654565476102
84.TOMOVIČ Stanislav1539775486473674467102
84.PUPKAY Štefan1536666488763567457102
87.NÁHLIK Radoslav14565664754546116478103
87.LÍŠKA Juraj1635676366584676946103
87.BEREŠ Imrich1537664577765775457103
87.VOLESKÝ Dušan1647666474594685457103
91.JURÍČEK Juraj1829676385575864456104
91.MIŠČÍK Ľubomír6456675465665776469104
93.KURIC Ján16566107485474595455105
93.MAGALA Peter15465611465564585866105
93.HLAVENKA Stanislav17585885104634466466105
93.BERTOK Mikuláš13475663410584885487105
93.KOPYČÁR Matej1549667486584656457105
98.SPOHLER Sven Hendryk1737775376564778477107
98.SABO Vojtech3546585595575774578107
100.NÁHLIKOVÁ Laura1636866985644676477108
100.TOMANKA Michal16665655875745756510108
102.PODHRADSKÝ Martin1956764476675665587109
103.HRTKO Vladimír16466774116564875468110
104.FEIX Slavomíra1538778687465686676113
104.TOMÁŠEK Ján16356764955877117476113
106.KOVÁCS Zoltán16768866106464587467114
107.PRINC Peter1948685376574886589116
107.PARÍZEK Peter16667955107555578578116
109.GULIŠ Marián11158696584965685557118
109.DRUGDA Branislav16686116666584576688118
109.TOMANKOVÁ Ivana1658675598575875778118
112.VOZAR Matej164851110497574677568119
113.PAVLICA Daniel174611754877868864610122
114.FRČO Peter1868888698466786577125
115.CHARVÁT Martin18510865410958391076610129


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
BUZINKAY Otto1747786696457811648
BUZINKAY Patrik184867738774475510
BYUN Jinyong16376555865458434
BÖHMER Zdenko144656653584864356
CHARVÁT Juraj14467554855558456
FAITH Rastislav143646666553664656
FICÍK David145676587663744666
FINGER Petra1654757644476
FINGER Rene164755455563674457
GÁBORÍK Martin16597685551049865610
JANČOVIČ Patricius16486548546548545
JUSKO Marek196767567754576366
KASANA Michal16688666645358577
KOHÚT Maroš154768647657358554
KOHÚT Martin1586685485674
KOYŠ Rastislav15675457645454365
KRAK Ján144547638575477458
KUNÍKOVÁ Oľga163857638868666638
LAURENČÍKOVÁ Martina11147787585548873711
LEHOTZKÝ Viktor16275666446566
MAJEROVSKÝ Ľuboslav163666537654765667
MELICHERČÍKOVÁ Linda15546947634484476
MICHÁLEK ML. Roman16478864665565657
MILÁN Miroslav175766735564878478
MOLNÁROVÁ Renáta145666557544464557
PALACKA Gabriel1547584310757797636
PARÍZKOVÁ Jana164666741066797568
PRÁGER Artur1856754756646636
PRÁGER Ladislav154748859455474276
RAČEK Michal16466675587784556
ROLLER Anton18675648464439445
SLAMEŇ Peter265648446665677565
STRMEŇOVÁ Lea15657757453785466
SUČÁK Martin154756447743584356
TARNÓCZY Lucia176763108654897588
TARNÓCZY Peter14354534665476547
TRENČIANSKA Miriam172667656453574778
TRIBULA Peter145655544574684556
TÓTH Tomáš143858657544585454
VOJTKO Juraj1746663458765556
ZVOZIL Tomáš186108759109667679
ŠEBESTA II. Martin15365564565674458
ŠEBESTOVÁ Jana18578853665685756
ŠEBESTOVÁ Laura1746651056755575665
ŠOLTYSOVÁ Helena165756687665677689



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
4.8.2020ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
28.7.2020ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
17.7.2020ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatok Hrubá Borša 2020STAT2
14.7.2020ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
11.7.2020Sobotná HCP grilovačka (+ECLECTIC)Hrubá Borša 2020STAT2
10.7.2020ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
7.7.2020ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
3.7.2020ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
30.6.2020ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
23.6.2020ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
19.6.2020ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
16.6.2020ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
9.6.2020ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
2.6.2020ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
30.5.2020Zelený MDD HCP DAY pre veľkých aj malých :) (+ECLECTIC)Hrubá Borša 2020STAT2
29.5.2020ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
26.5.2020ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
22.5.2020ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
  1. Názov turnaja a usporiadateľ

 

ECLECTIC BORŠA HCP DAY je séria golfových turnajov na ihrisku GREEN RESORT Hrubá Borša.

 

  1. Termín a miesto konania

 

Každý utorok a piatok na ihrisku Green Resort Hrubá Borša počas sezóny 2020, od 27.3.2020 do 17.10.2020, končiac turnajom ECLECTIC BORŠA HCP DAY – finále.

 

III. Súťažné kategórie

 

Kategória HCP +4,0 – 15,0 hraná systémom stableford netto

Kategória HCP 15,1 – 54 hraná systémom stableford netto

Brutto Stableford- vedľajšia kategória turnaja hraná systémom stableford brutto

ECLECTIC - doplnková celoročná súťaž pre všetkých hráčov bez obmedzenia HCP, na rany brutto

 

  1. Odpaliská

 

Muži – HCP +4 – 15,0: biele odpaliská

Muži – HCP 15,1 – 54: žlté odpaliská

Ženy – HCP +4 – 15,0: modré odpaliská

Ženy – HCP 15,1 – 54: červené odpaliská

Seniori od kat. 65 rokov (v danom roku dovŕši 65 rokov): žlté odpaliská

Seniorky od kat. 65 rokov (v danom roku dovŕši 65 rokov): červené odpaliská

Juniori do kat. 12 rokov (v danom roku dovŕši 12 rokov): červené odpaliská

 

 

 

  1. Systém hry

 

Každé kolo turnaja ECLECTIC BORŠA HCP DAY je vyhodnotené samostatne pre hlavné kategórie a vedľajšiu kategóriu. Doplnková súťaž bude vyhodnotená samostatne na poslednom ECLECTIC BORŠA HCP DAY v sezóne. Hlavné kategórie v jednotlivých turnajoch sa hrajú na stableford netto, pričom každý výsledok z jamky (rany brutto) bude použitý do doplnkovej súťaže ECLECTIC. Každý hráč má možnosť zlepšiť si výsledok na jamke v ďalších HCP turnajoch počas sezóny a tým získať najlepšie skóre za 18 jamiek ktoré, bude použité vo vyhodnotení súťaže ECLECTIC za podmienky, že hráč úspešne odohral minimálne 8 ECLECTIC BORŠA HCP DAY turnajov za sezónu a nemá žiadnu jamku zahratú na 0 úderov (scratch).

 

  1. Výhry a ceny

 

Ceny zabezpečuje Golfový klub Borša a hlavné ceny pre víťaza celoročnej ECLECTIC súťaže zabezpečuje CK GabrielTOUR - špecialisti na Tureckú riviéru, ktorá zabezpečuje letné dovolenky, golfové pobyty na mieru a iné. Viac na www.GabrielTour.sk.         

V hlavných kategóriách budú vyhodnotené prvé 3 miesta vecnými cenami. Vo vedľajšej kategórií bude vyhodnotený hráč s najlepším výsledkom stableford brutto. V celoročnej ECLECTIC súťaži budú ocenené 1. miesta v hlavných kategóriách na ECLECTIC BORŠA HCP DAY – finále 17.10.2020.

Hlavná cena pre víťaza celoročnej ECLECTIC súťaže v kategórii: HCP +4 – 15,0:

- voucher v hodnote 500€ na ktorýkoľvek produkt z ponuky CK GabrielTOUR

- bez viazanosti na meno

- platnosť do 31.12.2021

Hlavná cena pre víťaza celoročnej ECLECTIC súťaže v kategórii: HCP 15,1 - 54:

- voucher v hodnote 500€ na ktorýkoľvek produkt z ponuky CK GabrielTOUR

- bez viazanosti na meno

- platnosť do 31.12.2021

 

HOLE IN ONE na jamke č. 16: Jameson Irish Whisky 4,5l

 

 

 

VII. Podmienky

 

  1. a) Podmienkou účasti na turnaji je amatérsky štatút hráča, systém súťaže a jej propozície neobmedzujú hraciu úroveň a akceptujú akúkoľvek výkonnosť hráčov počínajúc klubovým HCP 54.

 

  1. b) Systém hry ECLECTIC si vyžaduje odohratie minimálne 8 ECLECTIC BORŠA HCP DAY turnajov počas sezóny 2020.

Hráč je v prípade odstúpenia pred hrou povinný odhlásiť sa, alebo oznámiť tento úmysel recepcii GKBO najneskôr do uzavretia prihlasovania na daný turnaj. V prípade viacnásobného porušenia tohto pravidla a odhlásenia sa po stanovenom limite, môže súťažný výbor zamedziť hráčovi/hráčke jeho ďalšie účinkovanie v súťaži/turnaji.

  

VIII. Víťazstvo

 

Kategória HCP +4 – 15,0: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF netto bodov

Kategória HCP 15,1 – 54: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF netto bodov

Kategória STBF BRUTTO: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF brutto bodov

ECLECTIC: víťazí hráč s najnižším počtom rán v rámci celoročnej súťaže ECLECTIC

 

  1. Rovnosť výsledku

 

V prípade rovnosti výsledku v jednotlivých turnajoch rozhoduje o lepšom umiestnení výsledok na posledných 9, 6, 3, 1 jamke.

V prípade rovnosti výsledku v súťaži ECLECTIC po odohratí ECLECTIC BORŠA HCP DAY – finále budú hráči vyzvaní na odohratie tzv. “rýchla smrť” play-off na jamkách určených súťažným výborom.

 

  1. Štartovné a poplatok za hru

 

Hráči sú povinný v deň turnaja zaplatiť štartovné vo výške 20 eur a v prípade hráča, ktorý nemá zaplatený ročný hrací poplatok v Golfovom klube Borša sa účtuje zvýhodnené hracie turnajové fee.

 

  1. Technické ustanovenia

 

Hrá sa podľa aktuálnych pravidiel golfu R & A of St. Andrews a miestnych pravidiel Golfového klubu Borša.

Meracie zariadenia sú povolené výhradne na meranie vzdialenosti. Funkcie merania iných veličín musia byť vypnuté.

Golfové autíčka sú zakázané. Výnimku tvoria hráči s platným lekárskym potvrdením, po predložení súťažnému výboru.

 

XII. Protest

 

Je možné podať organizátorovi súťaže do 30 minút po odohraní kola a po zložení kaucie vo výške 50 eur. Súťažný výbor rozhodne o proteste najneskôr do začiatku ďalšieho kola. V prípade zamietnutia protestu kaucia prepadá v prospech organizátora.

 

XIII. Súťažný výbor

 

Predseda súťažného výboru: Matej Hlávka

Členovia súťažného výboru: Nikoleta Vlahyová, Dagmar Munková, Alena Munková

Riaditeľ súťaže: Nikoleta Vlahyová, Matej Hlávka

Hlavný rozhodca: Matej Hlávka

 

XIV. Záverečné ustanovenie

 

Organizátor si vyhradzuje právo v prípade nevyhnutnej situácie zmeniť tieto propozície.




xx