III. FÁZA - ECLECTIC BORŠA HCP DAY 15,1 -54

jamky
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.STRAČINA Ján833535435344346434470
2.OČKO Ľubomír1143544435444344434571
3.TRIBULA Peter443444536344355433572
3.ŠTURC Pavol1044544435444345334572
5.FERKO Juraj543555535344255334573
5.PIDÍK Róbert1033645436345255433573
7.KRAAK Radka1053645436434356324474
7.GÁBORÍK Marcel1043545435445345335574
9.KRAK Ján353554436464435324575
9.KASSAY Martin334544545454346433575
9.CHUŤKA Lukáš444544444345447443475
9.KRÁLIK Tibor653545436444345335575
13.PERNIS Ján753544435544356425576
14.KRÁLIK Tomáš344454545544356434477
15.DE STEFANO Francesco643644446445355435679
16.HARVAN Viliam544545436445456434680
16.ŠOLTYS Pavel644544446554456345480
18.KRIŠTOFČÁK Jozef344644546435346445681
18.PLANDOROVÁ Jozefa364755536435355324681
18.BALKO Marek653645437544355435681
21.KRANER Ivan453554536546357434582
22.MAKARA Andrej333655546455356535583
23.BUGÁR Pavel454556536555346544585
24.MAJERČÍK Peter354545647545456435586
24.LÍŠKA Juraj443645547354478434686
24.SLAMEŇ Peter463654537655455435586
24.JANYÍK Ladislav553645446556346545686
28.BÁBSKA Božena454755546545356435687
28.FICÍK David544646547545356436687
30.MELICHERČÍK Miroslav364655547435457445689
30.KURIC Ján343646557545456545689
32.BEZÁK Jozef364655537545456535790
33.KRÁLIKOVÁ Iveta364746637645277435692
34.JUDINY Filip354667548455566556597
35.TOMÁŠEK Ján364667548446456447999
35.MAREC Dušan474856747346576545699
37.VILÁGI Anton3547576484596685567107


hráči, kteří nemají dostatečný počet turnajů (3)

jamky
pořadíjménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.PEARSON Glenn244545544555256334477
2.PALACKA Gabriel233645546444457324578
3.KIM Miyoung253445446545365445682
3.ŠKVARENINA Tomáš244646446545445335682
3.CESNEK Aleš263545456454345445682
6.GODÁL Samuel255665535445346623683
7.ČAMBÁL Marek233666446544366634584
7.STRANOVSKÝ Milan243544546544266556684
9.LEE Myongsun253555536645475434685
9.DUSÍK Anton244546446544346556685
9.FRANTA Ľubomír243646536545456545585
12.MARTINUS Marek154645546546366434686
12.FECKOVÁ Viera254665438647246335586
14.PÓŠA Štefan154654456555575435487
14.RAVAS Robert243547647445547435687
14.KARLUBÍK Roman244755527544466445687
17.JURÍK Marek254655546455466445588
17.FÁBRY Juraj244645636546448535688
17.PRÁGER Ladislav263755546435357546588
20.SÁNDOR Róbert145655436535566436889
20.ŠUPŠÁK Rastislav264855647546336425689
22.PODLIPNÁ Silvia174665546446367543590
22.RAVAS Tomáš154745547455455554790
24.WOLF Karol154565546555466635691
24.PUPKAY Štefan153656558755454434791
24.FRANTA Ľubomír, ml.2735555311545457525591
24.NÁHLIK Radoslav254667437645357535691
28.JAŠUREK Branislav1548654344674510534592
28.POTOČÁR Peter165456557456465455592
28.GERGELY Martin154636645656565635692
28.SCHWARZ Marián154756736665465434692
28.BERTOK Mikuláš244745537544357757692
28.ČEMSÁK Štefan254655646455556456692
34.SPOHLER Sven Hendryk165557438558655434593
34.ŠABÍKOVA Sylvia254645447545476546893
36.HOSKINS Edmond164554446674556536994
36.JAŠKO Niki153566449645456635894
36.GODÁL Robert164575546455486446694
36.KOPYČÁR Matej154975655546446445694
36.HAVRLENTOVÁ Lucia154756437666476445594
41.PECHOČIAK Vladislav144656547575565546695
41.KOŽLEJ Jozef153575558445568446695
41.DOMOTOR Robert245756558445458455695
44.MARTINUS Marián154557656646467445796
44.PAŽICKÝ Štefan185656537655456446696
44.KARLUBÍK Ondrej163855649645456536696
44.VAILING David245857456457486535596
48.LEE Jenhoo164757659445466545597
49.NEŠTICKÝ Milan175766657544455566598
49.BANÁK Pavel173845547465557457798
51.STRMEŇOVÁ Lea155666647554566575699
51.ZVOZIL Marián155555547456566676799
51.MIERTUS Stanislav153656869555456446799
51.PAVLICOVÁ Jana154746757735478447599
55.PARÍZKOVÁ Jana1647577575653585366100
55.TENCER Robert1437556584555775676100
55.ZELÍSKA Jozef1746656574564585368100
55.ZLOCH Zbyňek1448576385443687567100
55.ŠOLTYSOVÁ Helena2537566486554674577100
60.HRTKO Vladimír1847565486454765566101
60.FILIPOVIČ Martin1548567586564586346101
60.KLIMA Ján1646675566664577465101
60.DIVINEC Roman1546566375567766566101
64.LETOVANCOVÁ Dagmar1667457575565675457102
64.ZLOCH Zbyněk1746748475474675566102
64.NIŽNANSKÝ Boris1566664486455568477102
64.HLÔŠKA Martin1457686475463864667102
64.KVASNICOVÁ Ľuboslava1567665587753784355102
64.DOPIRAKOVÁ Ivana1546486797454865455102
64.KÁČERIK Jozef1448467476465875458102
64.KVASNICA Eduard1666667377565474476102
64.CHARVÁT Juraj16564554610657665655102
64.RUMAN Slavomír2548758577555575455102
74.SPEVÁK Peter1447865584554768377103
74.HLAVATÝ Bohuš1565557477467766457103
74.HANZELY Marek1857668574654583457103
74.MALINOVSKÝ Peter15410657474676685355103
74.CINGEL Viktor1545666576556686575103
74.ŠEBESTOVÁ Jana2548774577545755567103
80.RAČEKOVÁ Zuzana1548566594553976566104
80.HROPKO Vladimír15496575845456105367104
80.KRSTEV Patrik1737667494575676357104
83.KRÁLIK Ján1456567586664785557105
83.VINCZEOVÁ Renáta1758665576555766655105
83.MARCIŠ František1648567585654774378105
83.NOVÁK Slavomír16371096475545565576105
83.PARÍZEK Peter1547776686664576546105
88.BUČKOVÁ Veronika1548656496575594567106
88.MÉSZÁROS Árpád1657766576654775359106
88.MALICH Jozef1746677586543677477106
88.STRUHÁR Róbert17410655465676676556106
92.BUZINKAY Patrik17366763966448673610107
93.DRUGDA Branislav1665775585675667656108
93.NAGY Martin154676458105546655710108
95.VINCZE, ML. Viktor18485564105864965476110
96.KOVÁCS Zoltán165947658446451165610111
97.HOLUB Miloslav1646856779565786458112
97.JANČOVIČOVÁ Eliška1768678389553576559112
97.KARLUBÍK Martin1748666497585585676112
100.KOSTKA Andrej15564864955949107468114
101.GÁBORÍK Martin254658758748510105387115
102.BABICOVÁ Soňa1788676597664676387116
102.BUZINKAY Otto176866658566261054614116
104.MILÁN Miroslav16610698485564976488119
105.DRUGDA Samuel16479866106656776799124
106.ČEMAN Peter11351068758778915997714154


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
BALLA Konrad16975676969104697
BÁTO Adrián354645436545457456
DIVINEC Róbert155767446663464545
HLAVENKA Stanislav136556467686766577
HORÁČEK Adam174747554455564467
JANKOVICS Gabrielle16867649765377566
JANKU Jana1745775746467638
JANČOVIČ Patricius17447674856634657
KAMAČAI Igor14575764857797556
KRIL Erik14775674865576466
KRÁLIK Marián145978457665459678
LABANC Ľubomír16474544646574364
LANČARIČ František174776544464674457
LENGHARTOVÁ Katarína1948668410456394567
MAJTÁN Juraj1466876395549549
MELICHERČÍKOVÁ Linda173864376453884557
MELIORIS Patrick16377475555865567
MELLO Jakub264675745555473465
MOKRÝ Libor110613107571085747
MOLNÁR Eugen14565676456797566
MOSNÝ Peter1958857656567477
NÁHLIKOVÁ Laura163766610667587378
OKRUHLICA Michal144656737564785365
ORT Marek153788559105747686
PEARSON Benjamin376687548446554558
PETRIŠČÁK Martin16467963563765546
RURIK Radek1769665411866674675
SANDER Michael174855756455556556
SLUKA Ondrej14659767366476569
STOWASSER Stanislav16475766107554667
SÁNDOROVÁ Zuzana15466554744646567
TRENČIANSKA Miriam177765678573796577
VEDEJ Branislav16465555756765
VOJTKO Juraj164765647755585667
ZELÍSKOVÁ Lívia165768545454674476
ZVOZILOVÁ Danica15456547646364389
ČERNAJOVÁ Sára1949788135410694674



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
19.10.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - veľké fináleHrubá Borša 2014STAT2
18.10.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2014STAT2
15.10.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2014STAT2
11.10.2019BURČÁK HCP DAY (+ECLECTIC) Hrubá Borša 2014STAT2
4.10.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2014STAT2
27.9.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2014STAT2
24.9.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2014STAT2
21.9.2019RETRO HCP DAY s grilovačkou (+ECLECTIC)Hrubá Borša 2014STAT2
17.9.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok -štart 11:00Hrubá Borša 2014STAT2
13.9.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2014STAT2
10.9.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok - štart o 13:30Hrubá Borša 2014STAT2
3.9.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2014STAT2
30.8.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2014STAT2
27.8.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2014STAT2
16.8.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2014STAT2
13.8.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok - štart o 13:30Hrubá Borša 2014STAT2
9.8.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatok - štart od 8:50Hrubá Borša 2014STAT2
6.8.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2014STAT2
2.8.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2014STAT2

I. Názov turnaja, popis a usporiadateľ

 

ECLECTIC BORŠA HCP DAY je séria golfových turnajov na ihrisku GREEN RESORT Hrubá Borša, organizovaný Golfovým klubom Borša. Je to celoročná súťaž, rozdelená do troch samostatných fáz, v ktorých sú hráčom na základe výsledného poradia v súťaži ECLECTIC priradzované body do celoročného hodnotenia.

 

II. Termín a miesto konania

 

Každý utorok a piatok na ihrisku Green Resort Hrubá Borša počas sezóny 2019. Súťaž je rozdelená do troch samostatných fáz:

1. fáza začína oficiálnym turnajom Zahajovací ECLECTIC BORŠA HCP DAY. 1. a 2. fáza je zakončená turnajom ECLECTIC BORŠA HCP DAY – malé finále, ktorým je vždy posledný turnaj danej fázy. 3. fáza je zakončená turnajom ECLECTIC BORŠA HCP DAY – veľké finále v termíne 19.10.2019, na ktorom budú vyhodnotení aj celkoví víťazi bodovacej súťaže.

 

III. Súťažné kategórie

 

Hlavné kategórie:

Kategória HCP +4,0 – 15,0 hraná systémom stableford netto

Kategória HCP 15,1 - 54 hraná systémom stableford netto

Vedľajšie kategórie:

Kategória HCP +4,0 – 54 hraná systémom stableford brutto

 

IV. Odpaliská

 

Muži – HCP +4 – 15,0: biele odpaliská

Muži – HCP 15,1 – 54: žlté odpaliská

Ženy – HCP +4 – 15,0: modré odpaliská

Ženy – HCP 15,1 – 54: červené odpaliská

Seniori nad 65 rokov (vrátane): žlté odpaliská

Seniorky nad 65 rokov (vrátane): červené odpaliská

Juniori do 12 rokov (vrátane): červené odpaliská

 

V. Systém hry

 

Každé kolo turnaja ECLECTIC BORŠA HCP DAY je vyhodnotené samostatne pre hlavné kategórie a vedľajšiu kategóriu. Hlavné kategórie v jednotlivých turnajoch sa hrajú systémom stableford netto, pričom každý výsledok z jamky (rany brutto) bude použitý do doplnkovej súťaže ECLECTIC v aktuálne hranej fáze. Každý hráč má možnosť zlepšiť si výsledok na jamke v ďalších HCP turnajoch počas jednotlivej fázy a tým získať najlepšie skóre za 18 jamiek, ktoré bude použité vo vyhodnotení jednotlivej fázy ECLECTIC BORŠA HCP DAY za podmienky, že hráč úspešne odohral minimálne 3 turnaje v jednotlivej fáze a nemá žiadnu jamku zahratú na 0 úderov (scratch). Na základe umiestnenia hráčov v jednotlivých fázach sú im priradené body do celoročnej bodovacej súťaže nasledovne:

 

 

1. fáza /marec-máj/

 

2. fáza /jún-júl/

 

3. fáza /august-október/

           

Umiestnenie

Bodovanie

 

Bodovanie

 

Bodovanie

1.

500

 

700

 

900

2.

350

 

490

 

630

3.

250

 

350

 

450

4.

200

 

280

 

360

5.

190

 

266

 

342

6.

180

 

252

 

324

7.

170

 

238

 

306

8.

160

 

224

 

288

9.

150

 

210

 

270

10.

140

 

196

 

252

11.

130

 

182

 

234

12.

120

 

168

 

216

13.

115

 

161

 

207

14.

110

 

154

 

198

15.

105

 

147

 

189

16.

100

 

140

 

180

17.

95

 

133

 

171

18.

90

 

126

 

162

19.

85

 

119

 

153

20.

80

 

112

 

144

21.

75

 

105

 

135

22.

70

 

98

 

126

23.

65

 

91

 

117

24.

60

 

84

 

108

25.

55

 

77

 

99

26.

50

 

70

 

90

27.

50

 

70

 

90

28.

50

 

70

 

90

29.

50

 

70

 

90

30.

50

 

70

 

90

 

VI. Víťazstvo

 

a) V jednotlivých turnajoch:

Kategória HCP +4 – 15,0: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF netto bodov

Kategória HCP 15,1 – 54: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF netto bodov

Kategória STBF BRUTTO: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF brutto bodov

b) V jednotlivých fázach

Kategória HCP +4 – 15,0: víťazí hráč s najnižším počtom rán v súťaži ECLECTIC v rámci jednej fázy

Kategória HCP 15,1 – 54: víťazí hráč s najnižším počtom rán v súťaži ECLECTIC v rámci jednej fázy

c) Celkoví víťazi

Kategória HCP +4 – 15,0: víťazí hráč s najvyšším počtom bodov dosiahnutým počas troch fáz

Kategória HCP 15,1 – 54: víťazí hráč s najvyšším počtom bodov dosiahnutým počas troch fáz

 

VII. Výhry a ceny

 

Ceny do jednotlivých turnajov zabezpečuje Golfový klub Borša a hlavné ceny pre víťaza jednotlivých fáz ECLECTIC BORŠA HCP DAY a takisto celoročnej bodovacej súťaže zabezpečuje CK GabrielTOUR - špecialisti na Tureckú riviéru, ktorá zabezpečuje letné dovolenky, golfové pobyty na mieru a iné. Viac na www.GabrielTour.sk.         

V hlavných kategóriách budú vyhodnotené prvé 3 miesta vecnými cenami. Vo vedľajšej kategórií bude vyhodnotený hráč s najlepším výsledkom stableford brutto. V rámci jednotlivých fáz                     a celoročnej bodovacej súťaže budú ocenené 1. miesta v hlavných kategóriách na turnaji ECLECTIC BORŠA HCP DAY – malé/veľké finále.

Hlavná cena pre víťaza jednotlivej fázy ECLECTIC BORŠA HCP DAY súťaže v kategórii: HCP +4 - 15,0:

Hlavná cena pre víťaza jednotlivej fázy ECLECTIC BORŠA HCP DAY súťaže v kategórii: HCP 15,1 - 54:

Hlavná cena pre víťaza celoročnej bodovacej súťaže v kategórii: HCP +4 - 15,0:

Hlavná cena pre víťaza celoročnej bodovacej súťaže v kategórii: HCP 15,1 - 54:

 

VIII. Podmienky

 

a) Podmienkou účasti na turnaji je amatérsky štatút hráča, systém súťaže a jej propozície neobmedzujú hraciu úroveň a akceptujú akúkoľvek výkonnosť hráčov počínajúc klubovým HCP 54.

b) Systém hry ECLECTIC si vyžaduje odohratie minimálne 3 ECLECTIC BORŠA HCP DAY turnajov počas jednotlivej fázy ECLECTIC BORŠA HCP DAY.

c) Zaradenie do celoročného hodnotenia si vyžaduje odohratie minimálne 9 ECLECTIC BORŠA HCP DAY turnajov.

d) Hráč je v jednotlivých fázach aj v celoročnom hodnotení vyhodnotený v HCP kategórii, v ktorej sa aktuálne nachádza.

Hráč je v prípade odstúpenia pred hrou, povinný odhlásiť sa, alebo oznámiť tento úmysel recepcii GKBO najneskôr 24 hodín pred zahájením daného turnaja. V prípade viacnásobného porušenia tohto pravidla a odhlásenia sa po stanovenom limite, môže súťažný výbor zamedziť hráčovi/hráčke jeho ďalšie účinkovanie v súťaži/turnaji.

  

IX. Rovnosť výsledku

 

V prípade rovnosti výsledku v jednotlivých turnajoch rozhoduje o lepšom umiestnení výsledok na posledných 9, 6, 3, 1 jamke. Ak sa nerozhodne týmto spôsobom, rozhoduje los.

V prípade rovnosti výsledku v súťaži ECLECTIC v jednotlivých fázach ECLECTIC BORŠA HCP DAY a takisto celoročnej bodovacej súťaže po odohratí posledného turnaja budú hráči vyzvaní na odohratie tzv. “rýchla smrť” play-off na jamkách určených súťažným výborom.

 

X. Štartovné a poplatok za hru

 

Hráči sú povinný v deň turnaja zaplatiť štartovné vo výške 20 eur a v prípade hráča, ktorý nemá zaplatený ročný hrací poplatok v Golfovom klube Borša sa účtuje zvýhodnené hracie turnajové fee.

 

XI. Technické ustanovenia

 

Hrá sa podľa aktuálnych pravidiel golfu R & A of St. Andrews a miestnych pravidiel Golfového klubu Borša.

Meracie zariadenia sú povolené výhradne na meranie vzdialenosti. Funkcie merania iných veličín musia byť vypnuté.

Golfové autíčka sú zakázané. Výnimku tvoria hráči s platným lekárskym potvrdením, po predložení súťažnému výboru.

 

XII. Protest

 

Je možné podať organizátorovi súťaže do 30 minút po odohraní kola a po zložení kaucie vo výške 50 eur. Súťažný výbor rozhodne o proteste najneskôr do začiatku ďalšieho kola. V prípade zamietnutia protestu kaucia prepadá v prospech organizátora.

 

XIII. Súťažný výbor

 

Predseda súťažného výboru: Matej Hlávka

Členovia súťažného výboru: Nikoleta Vlahyová, Dagmar Munková, Alena Munková

Riaditeľ súťaže: Nikoleta Vlahyová, Matej Hlávka

 

 

XIV. Záverečné ustanovenie

 

Organizátor si vyhradzuje právo v prípade nevyhnutnej situácie zmeniť znenie týchto propozícii.




xx