II. FÁZA - ECLECTIC BORŠA HCP DAY 15,1 -54

jamky
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.TRIBULA Peter644444435434345335571
2.STRAČINA Ján643545335444344435572
3.ŠOLTYS Pavel444544536334346435575
3.DE STEFANO Francesco644445436445344344675
5.HARVAN Viliam744544525435356435576
6.KRIŠTOFČÁK Jozef353456526445346434578
6.MELICHÁREK Erik343555546454256334578
6.KRAAK Radka954545546533256434578
9.ŠTURC Pavol653545437445336435679
10.CHUŤKA Lukáš343544547534475334680
10.PALACKA Gabriel454554535534365445580
10.PERNIS Ján644645536445346335680
13.BÁBSKA Božena544655535544355435681
14.PLANDOROVÁ Jozefa453645436545356436683
14.GÁBORÍK Marcel454545547545345445583
14.KRANER Ivan643555547545445435683
17.PEARSON Benjamin753555537535456445685
18.BUGÁR Pavel444755537445446445686
19.BÁTO Adrián343666547546445445688
20.JANYÍK Ladislav343646567544467455691
21.DOMOTOR Robert344655858445576535695
22.MATLÁKOVÁ Lenka353756648646366545796
23.MELICHÁREKOVÁ Miroslava3646586477453775367100


hráči, kteří nemají dostatečný počet turnajů (3)

jamky
pořadíjménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.LEE Myongsun263745435445355433578
2.BUDAY Jozef244644447435335435779
3.ŠKVARENINA Tomáš253644536455246534680
3.ZELÍSKOVÁ Jana243546337444356445680
3.OČKO Ľubomír253645637544335524680
3.BUDAYOVÁ Mária254544546534355435680
7.LEE Jenhoo254754446544346535583
8.KASANA Andrej253744457346347544584
8.FERKOVÁ Lenka254645458434545445584
10.MALICHOVÁ Valentina173565536544465435585
10.TÓTHOVÁ Miroslava253645537545355436785
10.DIVINEC Róbert253557558444356424685
10.KASSAY Martin244555447445347545685
14.MELICHERČÍKOVÁ Linda243746447455356436686
15.SLÁVIK Ladislav254556646644355527688
15.STOWASSER Stanislav265535438544447546688
17.BERTOK Mikuláš264545346545758435689
17.LÍŠKA Juraj254556447346457446689
19.KOLLAR Martin175647658445355336591
19.MAKARA Andrej254665548655447444591
21.GÁBOR Martin144445649455457546792
21.HLAVATÝ Bohuš173945536545446446892
23.VALENTOVÁ Eleonóra172748458655447425693
23.VÁLKY Patrik153575647546457437693
23.MALÍČEK Michal265548647455446554693
26.DIVINEC Roman264645537656447556694
27.TOMEČEK Vladimír175674636455377436795
27.PULMANN Silvester165656545447377445895
27.PUPKAY Štefan1646476410465547344695
27.CHARVÁT Martin154755857545449434795
31.GAŠPAROVIČ Imrich155667647356557535696
31.KINKA Peter162646447756358457796
31.CHARVÁT Juraj1546565466555510454696
31.LABANC Adam154766638634478436696
31.LEŠKOVÁ Timea164755667665256536696
31.TENCER Robert164465747656377535696
37.STRANOVSKÝ Milan154766547545467665597
37.BANÁK Pavel153667447467458545797
39.MATLÁK Timotej143766447565496557598
39.LABANC Ľubomír155765657564476446698
39.DONOVAL Roman155755647556576545698
39.HRUTKA Roman167776537446467535698
39.MAJEROVSKÝ Ľuboslav154575557745486437798
39.KURTIŠ Andrej143676647756358456698
39.NEŠTICKÝ Milan164657636646467636798
46.MELICHÁREK Dávid275766547565556446699
47.DROBKA Dalibor1647575579663865354101
47.TÓTH Peter1567797654564565455101
49.SEO Jumsoon1568775486443785367103
49.KRIL Erik1745555365585779566103
49.ZELÍSKA Jozef1537568396673684476103
52.NOMMIK Tonis16478663644856104557104
53.KOVÁCS Zoltán1857485387463584389105
53.MAJERČÍK Peter1537975485654786556105
53.GAŠPAROVIČOVÁ Danka1647587498455664467105
56.KÁČERIKOVÁ Oľga1846456576553677967106
56.KIM Miyoung15475811487574565456106
56.JUDINY Filip2747777385464675658106
59.KURIC Ján18377545105564675569107
59.KRÁĽ Robert1468767496756574457107
59.MILÁN Miroslav2747578486564676467107
62.KELČÍKOVÁ Daniela1667476596364784669109
63.SCHELLINGOVÁ Blanka1649666487564678468110
64.POLÁK Zoltán1849586497554586459111
64.TRENČIANSKA Miriam1958687477484495475111
66.BALLA Konrad26596787106464665667114
67.SUKUBA Viktor165756951145745884512116
68.MESÁROŠ Tomáš16675795910666575477117
69.VILÁGI Anton177755768858491056510122
70.KOPANICKÝ Lukáš184109885746123794766123


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
BALKO Marek154685856454557658
BEZÁK Jozef1678553976565586
BUČÁKOVÁ Dana1959711749786471510610
DANG VAN Róbert151068758587589377
GÁBORÍK Martin1948116588431095610
HARLIB Jochen167877657556578539
HULMANOVÁ Ivana11061071094101067778589
KLAUČO Andrej1779878958575877
MARTINUS Marián156456475654674464
MELICHERČÍK Miroslav155757747445567476
MELIORIS Patrick16477658676457566
MELIŠKOVÁ Andrea16475753645466436
MISTRÍK Karol14485548545346437
MOŤOVSKÁ Marcela11010101041068698599
ONDEK Matej156755476564410554
OROS Vladislav16567681069741197368
OROSOVÁ Jaroslava1641067895675796478
PAGÁČ Roman17584665864585457
PAGÁČOVÁ Zdenka174865475544775354
PAVÚK Roman1655664488574467
POLÁK Ivan155656566473463456
POTOČÁR Peter154548537486386755
RONEC Simon1455444644676476
RUMAN Slavomír164710786106664105664
RYBA Pavol16585538577567787
VAILING David177765657485675557
ZELÍSKOVÁ Lívia1741066548766576678
ZEMANOVÁ Zuzana1119117949
ČERNAJOVÁ Sára1108128996117688889
ŠEBESTOVÁ Jana177665596463666777



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
30.7.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok - malé finále II. - štart o 13:30Hrubá Borša 2014STAT2
26.7.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2014STAT2
23.7.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2014STAT2
19.7.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2014STAT2
16.7.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok - štart o 13:30Hrubá Borša 2014STAT2
12.7.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2014STAT2
9.7.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2014STAT2
6.7.2019oSUDová GRILOVAČKA (+ECLECTIC)Hrubá Borša 2014STAT2
2.7.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok - štart o 13:30Hrubá Borša 2014STAT2
29.6.2019Pásikavý HCP DAY pre všetkých (+ECLECTIC)Hrubá Borša 2014STAT2
25.6.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2014STAT2
21.6.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2014STAT2
18.6.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok - štart o 13:30Hrubá Borša 2014STAT2
11.6.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2014STAT2
4.6.2019Women´s Golf Day ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok - štart o 13:30!!!Hrubá Borša 2014STAT2

I. Názov turnaja, popis a usporiadateľ

 

ECLECTIC BORŠA HCP DAY je séria golfových turnajov na ihrisku GREEN RESORT Hrubá Borša, organizovaný Golfovým klubom Borša. Je to celoročná súťaž, rozdelená do troch samostatných fáz, v ktorých sú hráčom na základe výsledného poradia v súťaži ECLECTIC priradzované body do celoročného hodnotenia.

 

II. Termín a miesto konania

 

Každý utorok a piatok na ihrisku Green Resort Hrubá Borša počas sezóny 2019. Súťaž je rozdelená do troch samostatných fáz:

1. fáza začína oficiálnym turnajom Zahajovací ECLECTIC BORŠA HCP DAY. 1. a 2. fáza je zakončená turnajom ECLECTIC BORŠA HCP DAY – malé finále, ktorým je vždy posledný turnaj danej fázy. 3. fáza je zakončená turnajom ECLECTIC BORŠA HCP DAY – veľké finále v termíne 19.10.2019, na ktorom budú vyhodnotení aj celkoví víťazi bodovacej súťaže.

 

III. Súťažné kategórie

 

Hlavné kategórie:

Kategória HCP +4,0 – 15,0 hraná systémom stableford netto

Kategória HCP 15,1 - 54 hraná systémom stableford netto

Vedľajšie kategórie:

Kategória HCP +4,0 – 54 hraná systémom stableford brutto

 

IV. Odpaliská

 

Muži – HCP +4 – 15,0: biele odpaliská

Muži – HCP 15,1 – 54: žlté odpaliská

Ženy – HCP +4 – 15,0: modré odpaliská

Ženy – HCP 15,1 – 54: červené odpaliská

Seniori nad 65 rokov (vrátane): žlté odpaliská

Seniorky nad 65 rokov (vrátane): červené odpaliská

Juniori do 12 rokov (vrátane): červené odpaliská

 

V. Systém hry

 

Každé kolo turnaja ECLECTIC BORŠA HCP DAY je vyhodnotené samostatne pre hlavné kategórie a vedľajšiu kategóriu. Hlavné kategórie v jednotlivých turnajoch sa hrajú systémom stableford netto, pričom každý výsledok z jamky (rany brutto) bude použitý do doplnkovej súťaže ECLECTIC v aktuálne hranej fáze. Každý hráč má možnosť zlepšiť si výsledok na jamke v ďalších HCP turnajoch počas jednotlivej fázy a tým získať najlepšie skóre za 18 jamiek, ktoré bude použité vo vyhodnotení jednotlivej fázy ECLECTIC BORŠA HCP DAY za podmienky, že hráč úspešne odohral minimálne 3 turnaje v jednotlivej fáze a nemá žiadnu jamku zahratú na 0 úderov (scratch). Na základe umiestnenia hráčov v jednotlivých fázach sú im priradené body do celoročnej bodovacej súťaže nasledovne:

 

 

1. fáza /marec-máj/

 

2. fáza /jún-júl/

 

3. fáza /august-október/

           

Umiestnenie

Bodovanie

 

Bodovanie

 

Bodovanie

1.

500

 

700

 

900

2.

350

 

490

 

630

3.

250

 

350

 

450

4.

200

 

280

 

360

5.

190

 

266

 

342

6.

180

 

252

 

324

7.

170

 

238

 

306

8.

160

 

224

 

288

9.

150

 

210

 

270

10.

140

 

196

 

252

11.

130

 

182

 

234

12.

120

 

168

 

216

13.

115

 

161

 

207

14.

110

 

154

 

198

15.

105

 

147

 

189

16.

100

 

140

 

180

17.

95

 

133

 

171

18.

90

 

126

 

162

19.

85

 

119

 

153

20.

80

 

112

 

144

21.

75

 

105

 

135

22.

70

 

98

 

126

23.

65

 

91

 

117

24.

60

 

84

 

108

25.

55

 

77

 

99

26.

50

 

70

 

90

27.

50

 

70

 

90

28.

50

 

70

 

90

29.

50

 

70

 

90

30.

50

 

70

 

90

 

VI. Víťazstvo

 

a) V jednotlivých turnajoch:

Kategória HCP +4 – 15,0: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF netto bodov

Kategória HCP 15,1 – 54: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF netto bodov

Kategória STBF BRUTTO: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF brutto bodov

b) V jednotlivých fázach

Kategória HCP +4 – 15,0: víťazí hráč s najnižším počtom rán v súťaži ECLECTIC v rámci jednej fázy

Kategória HCP 15,1 – 54: víťazí hráč s najnižším počtom rán v súťaži ECLECTIC v rámci jednej fázy

c) Celkoví víťazi

Kategória HCP +4 – 15,0: víťazí hráč s najvyšším počtom bodov dosiahnutým počas troch fáz

Kategória HCP 15,1 – 54: víťazí hráč s najvyšším počtom bodov dosiahnutým počas troch fáz

 

VII. Výhry a ceny

 

Ceny do jednotlivých turnajov zabezpečuje Golfový klub Borša a hlavné ceny pre víťaza jednotlivých fáz ECLECTIC BORŠA HCP DAY a takisto celoročnej bodovacej súťaže zabezpečuje CK GabrielTOUR - špecialisti na Tureckú riviéru, ktorá zabezpečuje letné dovolenky, golfové pobyty na mieru a iné. Viac na www.GabrielTour.sk.         

V hlavných kategóriách budú vyhodnotené prvé 3 miesta vecnými cenami. Vo vedľajšej kategórií bude vyhodnotený hráč s najlepším výsledkom stableford brutto. V rámci jednotlivých fáz                     a celoročnej bodovacej súťaže budú ocenené 1. miesta v hlavných kategóriách na turnaji ECLECTIC BORŠA HCP DAY – malé/veľké finále.

Hlavná cena pre víťaza jednotlivej fázy ECLECTIC BORŠA HCP DAY súťaže v kategórii: HCP +4 - 15,0:

Hlavná cena pre víťaza jednotlivej fázy ECLECTIC BORŠA HCP DAY súťaže v kategórii: HCP 15,1 - 54:

Hlavná cena pre víťaza celoročnej bodovacej súťaže v kategórii: HCP +4 - 15,0:

Hlavná cena pre víťaza celoročnej bodovacej súťaže v kategórii: HCP 15,1 - 54:

 

VIII. Podmienky

 

a) Podmienkou účasti na turnaji je amatérsky štatút hráča, systém súťaže a jej propozície neobmedzujú hraciu úroveň a akceptujú akúkoľvek výkonnosť hráčov počínajúc klubovým HCP 54.

b) Systém hry ECLECTIC si vyžaduje odohratie minimálne 3 ECLECTIC BORŠA HCP DAY turnajov počas jednotlivej fázy ECLECTIC BORŠA HCP DAY.

c) Zaradenie do celoročného hodnotenia si vyžaduje odohratie minimálne 9 ECLECTIC BORŠA HCP DAY turnajov.

d) Hráč je v jednotlivých fázach aj v celoročnom hodnotení vyhodnotený v HCP kategórii, v ktorej sa aktuálne nachádza.

Hráč je v prípade odstúpenia pred hrou, povinný odhlásiť sa, alebo oznámiť tento úmysel recepcii GKBO najneskôr 24 hodín pred zahájením daného turnaja. V prípade viacnásobného porušenia tohto pravidla a odhlásenia sa po stanovenom limite, môže súťažný výbor zamedziť hráčovi/hráčke jeho ďalšie účinkovanie v súťaži/turnaji.

  

IX. Rovnosť výsledku

 

V prípade rovnosti výsledku v jednotlivých turnajoch rozhoduje o lepšom umiestnení výsledok na posledných 9, 6, 3, 1 jamke. Ak sa nerozhodne týmto spôsobom, rozhoduje los.

V prípade rovnosti výsledku v súťaži ECLECTIC v jednotlivých fázach ECLECTIC BORŠA HCP DAY a takisto celoročnej bodovacej súťaže po odohratí posledného turnaja budú hráči vyzvaní na odohratie tzv. “rýchla smrť” play-off na jamkách určených súťažným výborom.

 

X. Štartovné a poplatok za hru

 

Hráči sú povinný v deň turnaja zaplatiť štartovné vo výške 20 eur a v prípade hráča, ktorý nemá zaplatený ročný hrací poplatok v Golfovom klube Borša sa účtuje zvýhodnené hracie turnajové fee.

 

XI. Technické ustanovenia

 

Hrá sa podľa aktuálnych pravidiel golfu R & A of St. Andrews a miestnych pravidiel Golfového klubu Borša.

Meracie zariadenia sú povolené výhradne na meranie vzdialenosti. Funkcie merania iných veličín musia byť vypnuté.

Golfové autíčka sú zakázané. Výnimku tvoria hráči s platným lekárskym potvrdením, po predložení súťažnému výboru.

 

XII. Protest

 

Je možné podať organizátorovi súťaže do 30 minút po odohraní kola a po zložení kaucie vo výške 50 eur. Súťažný výbor rozhodne o proteste najneskôr do začiatku ďalšieho kola. V prípade zamietnutia protestu kaucia prepadá v prospech organizátora.

 

XIII. Súťažný výbor

 

Predseda súťažného výboru: Matej Hlávka

Členovia súťažného výboru: Nikoleta Vlahyová, Dagmar Munková, Alena Munková

Riaditeľ súťaže: Nikoleta Vlahyová, Matej Hlávka

 

 

XIV. Záverečné ustanovenie

 

Organizátor si vyhradzuje právo v prípade nevyhnutnej situácie zmeniť znenie týchto propozícii.




xx