I. FÁZA - ECLECTIC BORŠA HCP DAY 15,1 -54

jamky
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.PERNIS Ján554544536444246334575
1.GÁBORÍK Marcel544644426444345344675
3.STRAČINA Ján443654436345356434577
4.CHUŤKA Lukáš342557536444346433678
5.POTOČÁR Peter444555436545337444580
5.SALÁT Slavomír643556436534447436480
7.TENCER Robert353455646454354436581
7.BUGÁR Pavel544555426655446344581
9.ŠTURC Pavol444645547436356336482
10.PIDÍK Róbert453555445545356644583
11.KRIŠTOFČÁK Jozef354655537545255445685
12.BALKO Marek353665557454446445688
12.BERTOK Mikuláš464655546545365445688
12.KOSTKA Andrej463755546554366436588
15.KRANER Ivan554545547555556445689
16.MELICHERČÍK Miroslav354755547445576434690
17.LEE Jenhoo363656647545476535693
17.HAŠKO Vladimír454556557555456546693
19.JANYÍK Ladislav375556547555357474695
20.VILÁGI Anton3748765385473874678107


hráči, kteří nemají dostatečný počet turnajů (3)

jamky
pořadíjménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.FERKO Juraj244644435555445425578
2.KORVÍN Ladislav244655336555355445582
3.BOJKOVSKÝ Adam153455555545356445583
4.PUPKAY Štefan254455547545456345585
4.KASANA Andrej253646636444466436585
6.NÁBĚLEK Milan254444639545356446586
7.MELIŠKOVÁ Andrea145655447545458425688
7.DE STEFANO Francesco254556545655355545688
9.LISIČAN Roman153566557356365444789
9.VOZAR Radomír154555636458347543789
9.DIVINEC Róbert175656656545345434689
9.LÍŠKA Juraj264655548555356336589
13.HALABRÍN Peter143576636455456655590
13.PLANDOROVÁ Jozefa144756547844357524690
13.STRANOVSKÝ Milan254955546547455335690
16.LEE Myongsun255658546544447535691
17.NICHTA Branislav153655659744455445692
17.MALÍČKOVÁ Lucia164647537645655446592
17.HARVAN Viliam273655438545468545592
17.WOLF Karol254555568465446555592
17.LEŠKOVÁ Timea264666539446375345692
17.ONDEK Matej273746437636465546692
23.MALÍČEK Michal154758537643377645695
23.GRESCHO Marián153556646756457454895
23.MAJOR Gustav164655557744565655595
26.NÁHLIKOVÁ Rebecca Ann1104556547554366536796
26.GERBEL Stanislav173657757535366445896
26.HRABUŠA Lukáš145684567544467546696
26.ŠOLTYS Pavel2636555465553108555596
30.JURÍČEK Juraj164777356457256447897
30.GAJDOŠ Peter264756557645457636697
32.TRIBULA Peter164866656745465456598
32.NÁHLIK David Steven175687647545377435598
34.KARKUŠ Miloš1746866410556446545499
34.BABJAK Branislav154756557747367536799
36.STESKÁL Karol2556666675564675465100
37.DIVINEC Roman1656675464555686468102
37.RAVAS Tomáš1747977385543764655102
37.CVIK Tibor1566656583485576656102
40.KRATOCHVÍLOVÁ Iveta1757476395455664488103
40.RUMAN Slavomír26476664944646654610103
42.HLISTA Petr1657678367672673666104
42.MAJEROVSKÝ Ľuboslav1558657366584774576104
44.MELICHÁREK Erik1646567456584695487105
44.PASOVSKÝ Tomáš1646675485583494759105
46.STRAKA Marek1546674578575596467106
46.MARTINKA Martin15568656955535105576106
46.ORT Marek17495764765545653612106
46.KIM Miyoung1658975485465774466106
46.ZVOZIL Marián1657875476765475386106
46.PLŠKO Zbyněk1657689394664585456106
46.GÁBORÍK Martin2667576495673554759106
53.RAVAS Robert1546976565564596568107
53.TOMOVIČ Stanislav1447568587474665777107
53.GERGELY Martin1746676964486474667107
56.DEBNÁR Peter1647855487674875576109
57.MAKARA Andrej17513667587485464475111
58.MELICHÁREKOVÁ Miroslava1869667797563686357114
58.KRÁLIK Marián19566585810495578446114
58.NOVÁČEK Matúš15564713485566994576114
58.MILÁN Miroslav28487874757656104468114
62.HÁMOR Ján1658877596874887557120
63.NOVÁK Slavomír18776107585485787499124
64.DOMOTOR Robert16858885991185995566130


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
ADAMKA Roman264764546565394476
BABICOVÁ Soňa184857596665677568
DANG VAN Róbert16776775866686868
FECKOVÁ Viera155847736353464344
HLAVATÝ Bohuš166656475554465566
JAKUBIČKA Tomáš175856761067778898
JURÍK Tomáš153765838766467565
KAMAČAI Igor154767659556468566
KELČÍKOVÁ Daniela164758566563987467
KOLLAR Martin243455438435345446
MAGYARICS Rudolf153976657557378757
MANDZÁK Vladimír16756104101057651158118
NEMČEKOVÁ Lucia2751057746684674108
NICHTOVÁ Miroslava174776557546785568
PRUTZER Tomáš164656557549558557
SLAMEŇ Peter245854557564555458
SLUKA Ondrej16496754109874955511
SPOHLER Sven Hendryk154656447555367575
SRNKA Marián185767845547586466
STOWASSER Stanislav17576766986655397
VOJTKO Juraj15556654585885466
VOSKÁR Jakub15565654454866455
ZELÍSKA Jozef143646537655375567
ZELÍSKOVÁ Jana15656676543554366
ZELÍSKOVÁ Lívia163767638555674379



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
31.5.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatok - malé finále I.Hrubá Borša 2014STAT2
24.5.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2014STAT2
21.5.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2014STAT2
17.5.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2014STAT2
10.5.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2014STAT2
26.4.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2014STAT2
19.4.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatok - štart o 8:50Hrubá Borša 2014STAT2
5.4.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2014STAT2
29.3.2019ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2014HCP 15,1 - 54
22.3.2019Zahajovací ECLECTIC BORŠA HCP DAY powered by GabrielTOURHrubá Borša 2014HCP 15,1 - 54

I. Názov turnaja, popis a usporiadateľ

 

ECLECTIC BORŠA HCP DAY je séria golfových turnajov na ihrisku GREEN RESORT Hrubá Borša, organizovaný Golfovým klubom Borša. Je to celoročná súťaž, rozdelená do troch samostatných fáz, v ktorých sú hráčom na základe výsledného poradia v súťaži ECLECTIC priradzované body do celoročného hodnotenia.

 

II. Termín a miesto konania

 

Každý utorok a piatok na ihrisku Green Resort Hrubá Borša počas sezóny 2019. Súťaž je rozdelená do troch samostatných fáz:

1. fáza začína oficiálnym turnajom Zahajovací ECLECTIC BORŠA HCP DAY. 1. a 2. fáza je zakončená turnajom ECLECTIC BORŠA HCP DAY – malé finále, ktorým je vždy posledný turnaj danej fázy. 3. fáza je zakončená turnajom ECLECTIC BORŠA HCP DAY – veľké finále v termíne 19.10.2019, na ktorom budú vyhodnotení aj celkoví víťazi bodovacej súťaže.

 

III. Súťažné kategórie

 

Hlavné kategórie:

Kategória HCP +4,0 – 15,0 hraná systémom stableford netto

Kategória HCP 15,1 - 54 hraná systémom stableford netto

Vedľajšie kategórie:

Kategória HCP +4,0 – 54 hraná systémom stableford brutto

 

IV. Odpaliská

 

Muži – HCP +4 – 15,0: biele odpaliská

Muži – HCP 15,1 – 54: žlté odpaliská

Ženy – HCP +4 – 15,0: modré odpaliská

Ženy – HCP 15,1 – 54: červené odpaliská

Seniori nad 65 rokov (vrátane): žlté odpaliská

Seniorky nad 65 rokov (vrátane): červené odpaliská

Juniori do 12 rokov (vrátane): červené odpaliská

 

V. Systém hry

 

Každé kolo turnaja ECLECTIC BORŠA HCP DAY je vyhodnotené samostatne pre hlavné kategórie a vedľajšiu kategóriu. Hlavné kategórie v jednotlivých turnajoch sa hrajú systémom stableford netto, pričom každý výsledok z jamky (rany brutto) bude použitý do doplnkovej súťaže ECLECTIC v aktuálne hranej fáze. Každý hráč má možnosť zlepšiť si výsledok na jamke v ďalších HCP turnajoch počas jednotlivej fázy a tým získať najlepšie skóre za 18 jamiek, ktoré bude použité vo vyhodnotení jednotlivej fázy ECLECTIC BORŠA HCP DAY za podmienky, že hráč úspešne odohral minimálne 3 turnaje v jednotlivej fáze a nemá žiadnu jamku zahratú na 0 úderov (scratch). Na základe umiestnenia hráčov v jednotlivých fázach sú im priradené body do celoročnej bodovacej súťaže nasledovne:

 

 

1. fáza /marec-máj/

 

2. fáza /jún-júl/

 

3. fáza /august-október/

           

Umiestnenie

Bodovanie

 

Bodovanie

 

Bodovanie

1.

500

 

700

 

900

2.

350

 

490

 

630

3.

250

 

350

 

450

4.

200

 

280

 

360

5.

190

 

266

 

342

6.

180

 

252

 

324

7.

170

 

238

 

306

8.

160

 

224

 

288

9.

150

 

210

 

270

10.

140

 

196

 

252

11.

130

 

182

 

234

12.

120

 

168

 

216

13.

115

 

161

 

207

14.

110

 

154

 

198

15.

105

 

147

 

189

16.

100

 

140

 

180

17.

95

 

133

 

171

18.

90

 

126

 

162

19.

85

 

119

 

153

20.

80

 

112

 

144

21.

75

 

105

 

135

22.

70

 

98

 

126

23.

65

 

91

 

117

24.

60

 

84

 

108

25.

55

 

77

 

99

26.

50

 

70

 

90

27.

50

 

70

 

90

28.

50

 

70

 

90

29.

50

 

70

 

90

30.

50

 

70

 

90

 

VI. Víťazstvo

 

a) V jednotlivých turnajoch:

Kategória HCP +4 – 15,0: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF netto bodov

Kategória HCP 15,1 – 54: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF netto bodov

Kategória STBF BRUTTO: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF brutto bodov

b) V jednotlivých fázach

Kategória HCP +4 – 15,0: víťazí hráč s najnižším počtom rán v súťaži ECLECTIC v rámci jednej fázy

Kategória HCP 15,1 – 54: víťazí hráč s najnižším počtom rán v súťaži ECLECTIC v rámci jednej fázy

c) Celkoví víťazi

Kategória HCP +4 – 15,0: víťazí hráč s najvyšším počtom bodov dosiahnutým počas troch fáz

Kategória HCP 15,1 – 54: víťazí hráč s najvyšším počtom bodov dosiahnutým počas troch fáz

 

VII. Výhry a ceny

 

Ceny do jednotlivých turnajov zabezpečuje Golfový klub Borša a hlavné ceny pre víťaza jednotlivých fáz ECLECTIC BORŠA HCP DAY a takisto celoročnej bodovacej súťaže zabezpečuje CK GabrielTOUR - špecialisti na Tureckú riviéru, ktorá zabezpečuje letné dovolenky, golfové pobyty na mieru a iné. Viac na www.GabrielTour.sk.         

V hlavných kategóriách budú vyhodnotené prvé 3 miesta vecnými cenami. Vo vedľajšej kategórií bude vyhodnotený hráč s najlepším výsledkom stableford brutto. V rámci jednotlivých fáz                     a celoročnej bodovacej súťaže budú ocenené 1. miesta v hlavných kategóriách na turnaji ECLECTIC BORŠA HCP DAY – malé/veľké finále.

Hlavná cena pre víťaza jednotlivej fázy ECLECTIC BORŠA HCP DAY súťaže v kategórii: HCP +4 - 15,0:

Hlavná cena pre víťaza jednotlivej fázy ECLECTIC BORŠA HCP DAY súťaže v kategórii: HCP 15,1 - 54:

Hlavná cena pre víťaza celoročnej bodovacej súťaže v kategórii: HCP +4 - 15,0:

Hlavná cena pre víťaza celoročnej bodovacej súťaže v kategórii: HCP 15,1 - 54:

 

VIII. Podmienky

 

a) Podmienkou účasti na turnaji je amatérsky štatút hráča, systém súťaže a jej propozície neobmedzujú hraciu úroveň a akceptujú akúkoľvek výkonnosť hráčov počínajúc klubovým HCP 54.

b) Systém hry ECLECTIC si vyžaduje odohratie minimálne 3 ECLECTIC BORŠA HCP DAY turnajov počas jednotlivej fázy ECLECTIC BORŠA HCP DAY.

c) Zaradenie do celoročného hodnotenia si vyžaduje odohratie minimálne 9 ECLECTIC BORŠA HCP DAY turnajov.

d) Hráč je v jednotlivých fázach aj v celoročnom hodnotení vyhodnotený v HCP kategórii, v ktorej sa aktuálne nachádza.

Hráč je v prípade odstúpenia pred hrou, povinný odhlásiť sa, alebo oznámiť tento úmysel recepcii GKBO najneskôr 24 hodín pred zahájením daného turnaja. V prípade viacnásobného porušenia tohto pravidla a odhlásenia sa po stanovenom limite, môže súťažný výbor zamedziť hráčovi/hráčke jeho ďalšie účinkovanie v súťaži/turnaji.

  

IX. Rovnosť výsledku

 

V prípade rovnosti výsledku v jednotlivých turnajoch rozhoduje o lepšom umiestnení výsledok na posledných 9, 6, 3, 1 jamke. Ak sa nerozhodne týmto spôsobom, rozhoduje los.

V prípade rovnosti výsledku v súťaži ECLECTIC v jednotlivých fázach ECLECTIC BORŠA HCP DAY a takisto celoročnej bodovacej súťaže po odohratí posledného turnaja budú hráči vyzvaní na odohratie tzv. “rýchla smrť” play-off na jamkách určených súťažným výborom.

 

X. Štartovné a poplatok za hru

 

Hráči sú povinný v deň turnaja zaplatiť štartovné vo výške 20 eur a v prípade hráča, ktorý nemá zaplatený ročný hrací poplatok v Golfovom klube Borša sa účtuje zvýhodnené hracie turnajové fee.

 

XI. Technické ustanovenia

 

Hrá sa podľa aktuálnych pravidiel golfu R & A of St. Andrews a miestnych pravidiel Golfového klubu Borša.

Meracie zariadenia sú povolené výhradne na meranie vzdialenosti. Funkcie merania iných veličín musia byť vypnuté.

Golfové autíčka sú zakázané. Výnimku tvoria hráči s platným lekárskym potvrdením, po predložení súťažnému výboru.

 

XII. Protest

 

Je možné podať organizátorovi súťaže do 30 minút po odohraní kola a po zložení kaucie vo výške 50 eur. Súťažný výbor rozhodne o proteste najneskôr do začiatku ďalšieho kola. V prípade zamietnutia protestu kaucia prepadá v prospech organizátora.

 

XIII. Súťažný výbor

 

Predseda súťažného výboru: Matej Hlávka

Členovia súťažného výboru: Nikoleta Vlahyová, Dagmar Munková, Alena Munková

Riaditeľ súťaže: Nikoleta Vlahyová, Matej Hlávka

 

 

XIV. Záverečné ustanovenie

 

Organizátor si vyhradzuje právo v prípade nevyhnutnej situácie zmeniť znenie týchto propozícii.




xx