ECLECTIC BORŠA 2021 15,1 - 54

jamky
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.STOWASSER Stanislav2343434426334345435468
2.CHUŤKA Lukáš1133545435434345334469
3.ŠTURC Pavol1043445336343345434570
3.OČKO Ľubomír1343534436434345434470
5.LEMOINE Richard843545625444336334573
6.MAKARA Andrej954544436435246434474
6.LISINOVIČ Lukáš1033445536445345335574
8.DOMOTOR Robert843534435345456345575
8.ŠKANDERA Branislav843534436445346444575
8.ZVOZIL Marián1343554535444346434575
8.KORBAČKOVÁ Tatiana2453545427434256425575
12.KLIMA Ján853645436444336435577
13.GULIŠ Marián854445437455255535580
13.BIRNSTEIN Viktor954545537544345434680
13.FURIN Günther1753655435535356424780
13.ZVOZIL Tomáš1843546437444356435680
17.KURIC Ján854555537545346435684


hráči, kteří nemají dostatečný počet turnajů (8)

jamky
pořadíjménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.STRAČINA Ján643455435544345434574
2.KOHÚT Maroš342756534535335326576
2.FÁBRY Juraj343544525554446425576
2.MIGRA Marián743545446444355434576
5.MAJTÁSOVÁ Katarína253535538435345434577
5.TOMOVIČ Stanislav455445436334355445577
5.TRIBULA Peter544544436444346435677
5.RATKOVIČ Radovan644544436444356435577
5.KÖVER Róbert643545546544255434577
10.MALINOVSKÝ Peter444534536445446434678
10.TÓTH Tomáš553645435545346533578
12.DE STEFANO Francesco452645537445446424579
12.BÁTO Adrián743645436544355435679
14.DUBAJ Pavel143455537435555435580
14.ŠUPŠÁK Rastislav254545626453445535580
14.DIVINEC Róbert444545546444346445580
14.DUSÍK Anton444545446545345535580
14.LÍŠKA Juraj554545546445445425580
19.HLAVATÝ Bohuš343656446445346434681
19.BIRKA Jakub453645437445346436581
21.JANYÍK Ladislav263555446545345544582
21.ZELÍSKOVÁ Jana344655446534356435682
21.FRIEDRICHOVÁ Karolína344656447434456335582
21.GÁBORÍK Marcel444665537336445435582
21.MELICHERČÍKOVÁ Linda464546437544356424682
21.KRÁĽ Robert543555436546345535782
27.WOLF Karol264454557444446424783
27.LEE Jenhoo353545537545356336683
27.MALÍČEK Michal355555546544355435583
30.POTOČÁR Peter244645545644466435584
30.VACHÁLEK Martin243655537345356446684
30.ČEMSÁK Štefan354445738465255435584
30.PERNIS Ján344545448445456444684
30.HARVAN Viliam343555545555456436584
35.SEBERA Richard155555536545346436685
35.CHLÁDECKÁ Janka154645626545446445685
35.VACHÁLEK Dušan254655548546345424685
35.HONG Keum soon253645447545366435685
35.GEJDOŠ Pavol254564647435456435585
40.BENKOVIČ Ľubor144556546437456534686
40.TENCER Robert254545548434347644786
40.FRIEDRICH Zdeněk244646537446358435586
40.MATHIA Jozef264544527863247355686
40.MELIORIS Patrick363444446555456545786
40.NGUYEN Eva353735447645376435586
40.MELICHERČÍK Miroslav554545547545446445686
40.GAŠPAROVIČOVÁ Danka554655627545356435686
48.HANZELY Marek244745558444356436687
48.ACHIMSKÁ Lucia264548547434455535687
48.SZUSČÍK Peter264755446535466533687
51.MOLNÁROVÁ Renáta253655537645357545588
51.SÁK Bohumil254645547455466436588
51.MELICHÁREKOVÁ Miroslava363756437544356446688
51.VAILING David363646546555268434688
55.ŠTRBA Ján153757456636457433689
55.MLADÝ Marián255756537345375445689
55.ZELÍSKA Jozef264556436645347545789
55.ČÁSAR Lukáš253656549445466624589
55.MARINKOVIC Billy253556547635456545689
60.BUDAY Jozef143655736455457555690
60.BALKO Marek165567656534346365590
60.BEREŠ Imrich254556657545346455690
60.PAVLICOVÁ Jana254655556655356545590
60.DROBKA Dalibor253566546554566545590
60.BOŠANSKÝ Peter254445549446456546690
60.KOHÚT Martin253655657556455435690
60.PALUTKA Rastislav255555546464467436690
68.LEITNER Vendelín155755446367365455691
68.GODÁL Robert144756536364449455791
68.KARLUBÍK Roman164456557565256545691
68.FEIX Slavomíra264646546544465537791
68.TOMÁŠEK Ján354565547445547536791
73.NGUYEN Thanh Cuong154645346556557735792
73.KRANER Ivan154566744355457555792
73.TRAN MINH Hang167747638534375435592
73.PODHORA Pavol154646646555457456592
73.BAUER Igor254656437456556465692
73.GAJDOŠ Peter254645547645457655592
73.DRUGDA Branislav354746648546456435692
73.KOVÁČIK Ľuboš455465557536458436692
73.NGUYTEN THI Vong654755539544467535692
82.PATÁK Marián163546749545457634693
82.BARIČÁKOVÁ Mária154756559445367435693
82.MAJERČÍK Peter244755448546465455893
82.STRAČINOVÁ Juliana555656646545457446693
86.MANASIL Miroslav154657548548446635594
86.BUŠTÍK Branislav155755548455566545594
86.PEARSON Glenn185755557546345446694
86.FRAŇO Martin153665568555345465894
86.STRAKA Peter155845647555346546794
86.ZLOCH Zbyněk254646657645356555794
86.BRODŇAN Vladimír275556656455366544794
86.BEZÁK Jozef553648547446455556894
94.SKÁKALOVÁ Eva164567667645266525795
94.ZAČKA Roman155655657547446435995
94.KRAAK Radka154656646465476546695
94.GÁBORÍK Martin274665557555465444895
94.GÁL Tibor353656658446447555795
99.PHAM Van Vinh155657567656465444696
99.CHARVÁT Martin153766838356446645796
99.BANÁK Pavel144755737545457556896
99.ČEVELA Miroslav156887448445366445596
99.SALÁT Slavomír253657629666356636696
99.IZAKOVIČ Daniel2657576310545456435696
99.BARBUŠČÁK Emil355656547455367656696
106.KÁČERIK Jozef145558727557478335797
106.DOPIRAKOVÁ Ivana1546666410546457535697
106.HLAVENKA Miroslav155558547446456466897
106.ŠKVARENINA Tomáš1635466410455467546797
106.PEARSON Benjamin254586548545466656597
106.DANEV Miroslav374745557445477465797
106.BABICOVÁ Soňa444757548555367555797
113.ZLOCH Zbyněk164775538655469534698
113.HLAVENKOVÁ Jana163847638745358546698
113.FRIEDRICH Zdeněk ml.144875546556557547698
113.RUČEK Jozef173673549747355576598
113.KOPANICKÝ Lukáš153665449546457667698
113.ŠAFÁR Jozef275655657556446645798
113.BÁBSKA Božena255666748546356537798
113.KAMAČAI Igor364766646546456736798
113.VILÁGI Anton464765548655366536898
122.SOSNOVSKY Oleg153566557666456665799
122.POBIECKÝ Jozef194775546456357565699
122.PETRÍK Jozef256776556456467536699
122.RAŠKA Ján294537537647486346899
122.JECK Jozef353856548675457546699
127.KARKUŠ Erik1546677375663475559100
127.NAGY Martin1555755595654465676100
127.KVASNICA Marián1677557475454474676100
127.SAYED Roman2645675594565375468100
127.HANZELYOVÁ Erika2747676387444475557100
127.KRSTEV Patrik2847665485544774457100
133.TOMANKA Michal1556756577454674468101
133.BARTOŠ Adam1646575586476665366101
133.VALENTA Tomáš1546554575673884568101
133.BENKOVIČOVÁ Jana1747656596442676467101
133.KARDOŠ Richard1447764376475857476101
133.DEVERA Dušan2847556585654465585101
133.FILIPOVIČ Martin2536676486664575467101
140.PODHORA, ST. Pavol1766665365586665466102
140.CHOCHULOVÁ Dagmar1647776487464664466102
140.KAUSICH Jozef1866744587465764546102
140.ZEJDA Zdeněk1647576477554577358102
140.VLAHÁČ Kamil1648565465764767367102
140.HÁRONIK Mário1756665485464684666102
140.LÍŠKA Jaroslav15488563107564465457102
147.NÝZNER Pavel1646796575564567456103
147.PSOTA Marek1645576565865466487103
149.DO VAN Can1667584478474567565104
149.BARIČÁK Michal1857454584653894757104
149.BRÖSTL Ludovit1648677587463764358104
149.AMBROŽ Jiří1647567295575586467104
149.ŠANDOR Ivan1646966486564678265104
149.GABRIEL Marek1445686397494776366104
149.KOLLAROVITS Ella Dagmar11156556496644555198104
149.SÁKOVÁ Marta1758576486384565359104
149.GIANG Dang Thi Huong16595753875103565375104
149.SLAMEŇ Peter25464784105754567467104
149.NGUYEN THI Vong4648566496563685557104
160.KUNDRÍK Miroslav15577554106653775577106
160.DRUGDOVÁ Mária2458766596454785566106
160.TOMA Ján6538665386565696568106
163.BACHORÍK Martin1446764596564685769107
163.OKRUHLICA Michal1536587766665667657107
163.WANG Hongxia1787676495663764457107
163.ŠTERBÁK Peter2556676486556574688107
167.TOMANKOVÁ Ivana1747676886355775368108
167.HANZEN Miroslav1749657475475676577108
167.PODHRADSKÝ Martin1758676685554476667108
167.BUŠTÍKOVÁ Andrea16365686106544875469108
167.SKÁKALA Marián16668684105554476567108
172.PARÍZKOVÁ Jana1659656496464675678109
172.TREBUĽA Juraj1555684597554686678109
174.PAVLICA Daniel16456694877556655610110
174.SIHELSKÝ Ivan15461265477474495867110
174.BAUMGARTNEROVÁ Andrea1958666685444776667110
174.NOVOTNÁ Olívia17410577695454685657110
174.ÁRENDÁŠ Katarína1578676568676674466110
174.SCHILLER Erika1767575586674667657110
174.JUDINY Filip1547786477563986477110
174.VAVRINČÍK Ľubomír2747655585596687377110
182.VOJTKO Juraj1569956576565786376111
182.FILIPOVIČ Martin15578662766945866510111
182.PORVAZNÍK Ján2668876485564675677111
185.STACH Jiří15386754855776107586112
185.DOSTÁL Bohumil1658777475666776468112
187.KOSÁK Tibor1568575586876667477113
188.KOLADOVÁ Daniela16410578685466874776114
189.MIKLOŠOVIČOVÁ Bibiana176967541067537105567115
189.KOCKA Michal1546976486594896676115
191.VRÁBEL Tomáš165671154107586684685117
192.STANO Peter1658585595876786668118
193.PARÍZEK Peter1748777695675886677120
193.CHOMA Marek112487855886666114475120
195.KOLLAROVITS Štefan11066768596675787468121
195.ZVÁROVÁ Stanislava167128856106367775378121
197.MESÁROŠ Martin16567664119596895588123
198.BRANDEJS Pavel2667897497676777687124
199.ŠPÁNIK Oliver111477117895775577496126
200.MELICHER Igor19478584894759810688127
201.RÉPÁSSY Patrik16611115968541048125668130
202.LEITNER Dana185958851185969105587131
203.DUNDROVÁ Alexandra18699965108776998589138


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
BALOGA Martin185757739563664468
CHARVÁT Juraj147655438645456855
GURA Valentin183779548666478669
HANUSEK Peter151097910755810
HLAVENKA Stanislav164776658565468636
HLAVENKOVÁ Renáta17968751265658954108
HRUTKA Roman154785366463575666
JANATA Tomáš17674775866777456
KAUFMANN Štefan154766647674665357
KOHÚTOVÁ Jana267798511967371056811
KOLOŽVÁRY Ivan183654644653584559
KRAJCÁR Dávid15999856578678
KRÁĽOVÁ Katarína26586755666576477
KUBINCOVÁ Alica1768666510646568638
KUNÍK Dušan164756649456466467
LANCARIC Pascal176555939575477786
LANČARIČ František154755747665665576
MARTINÁK Tomáš27355646765577445
MARTINÁK Vladimír1647676676566995810
MAĎAR Miroslav1648567544565557
MILÁN Miroslav164767475495774568
MIŠČÍK Ľubomír166965659569758
MOLNÁROVÁ Katarína179775685443678510
MÉSZÁROS Gabriel167877769678687778
MÉSZÁROS Jozef1857665510696695757
OPATOVSKÝ Michal145877758863656488
PALACKA Gabriel1565465410646385476
PATÁKOVÁ Adriana165866758854466687
PRINC Peter164889659674776268
PUCHEĽ Vladimír146654448463665459
SKÁCEL Vladimír1646665664365466
TOMANKA Juraj142787557484686587
TREBUĽA Martin1446495411569475458
ZEMANOVÁ Zuzana18581087564711459
ČEREVKA Alexander16476579537378467
ŠPÁNIK Juraj15558474848475



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
16.10.2021FINÁLE ECLECTIC BORŠA HCP DAY - sobotaHrubá Borša 2020STAT2
15.10.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatok Hrubá Borša 2020STAT2
12.10.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
8.10.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatok Hrubá Borša 2020STAT2
28.9.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok Hrubá Borša 2020STAT2
24.9.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
21.9.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
15.9.2021Kačko Burčák HCP DAY (+eclectic)Hrubá Borša 2020STAT2
3.9.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
1.9.2021Bielo - modro - červený HCP DAY (+eclectic)Hrubá Borša 2020STAT2
31.8.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
27.8.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
24.8.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
17.8.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
13.8.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
10.8.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
6.8.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatok Hrubá Borša 2020STAT2
3.8.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok Hrubá Borša 2020STAT2
20.7.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok Hrubá Borša 2020STAT2
16.7.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
13.7.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok Hrubá Borša 2020STAT2
9.7.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
6.7.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok Hrubá Borša 2020STAT2
2.7.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
25.6.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
18.6.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
15.6.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok Hrubá Borša 2020STAT2
11.6.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
8.6.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok Hrubá Borša 2020STAT2
30.5.2021Zelený HCP DAY pre veľkých aj malých :) (+ECLECTIC)Hrubá Borša 2020STAT2
25.5.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
21.5.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
18.5.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
11.5.2021*ECL*BORŠA DAY - individuálne testovanie výkonnosti - utorokHrubá Borša 2020STAT2
7.5.2021*ECL*BORŠA DAY - individuálne testovanie výkonnosti - piatokHrubá Borša 2020STAT2
4.5.2021*ECL*BORŠA DAY - individuálne testovanie výkonnosti - utorokHrubá Borša 2020STAT2
30.4.2021*ECL*BORŠA DAY - individuálne testovanie výkonnosti - 30.4.2021Hrubá Borša 2020STAT2
27.4.2021*ECL*BORŠA DAY - individuálne testovanie výkonnosti - 27.4.2021Hrubá Borša 2020STAT2
23.4.2021*ECL*BORŠA DAY - individuálne testovanie výkonnosti - 23.4.2021Hrubá Borša 2020STAT2
20.4.2021*ECL*BORŠA DAY - individuálne testovanie výkonnosti - 20.4.2021Hrubá Borša 2020STAT2
16.4.2021*ECL*BORŠA DAY - individuálne testovanie výkonnosti - 16.4.2021 Hrubá Borša 2020STAT2
9.4.2021Zahajovací *ECL*BORŠA DAY - individuálne testovanie výkonnosti - 9.4.2021Hrubá Borša 2020STAT2
  1. Názov turnaja a usporiadateľ

 

ECLECTIC BORŠA HCP DAY je séria golfových turnajov na ihrisku GREEN RESORT Hrubá Borša.

 

  1. Termín a miesto konania

 

Každý utorok a piatok na ihrisku Green Resort Hrubá Borša počas sezóny 2021, do 16.10.2021, končiac turnajom ECLECTIC BORŠA HCP DAY – finále.

 

III. Súťažné kategórie

 

Kategória HCP +4,0 – 15,0 hraná systémom stableford netto

Kategória HCP 15,1 – 54 hraná systémom stableford netto

Brutto Stableford- vedľajšia kategória turnaja hraná systémom stableford brutto

ECLECTIC - doplnková celoročná súťaž pre všetkých hráčov bez obmedzenia HCP, na rany brutto

 

  1. Odpaliská

 

Muži – HCP +4 – 15,0: biele odpaliská

Muži – HCP 15,1 – 54: žlté odpaliská

Ženy – HCP +4 – 15,0: modré odpaliská

Ženy – HCP 15,1 – 54: červené odpaliská

Seniori od kat. 65 rokov (v danom roku dovŕši 65 rokov): žlté odpaliská

Seniorky od kat. 65 rokov (v danom roku dovŕši 65 rokov): červené odpaliská

Juniori do kat. 12 rokov (v danom roku dovŕši 12 rokov): červené odpaliská

 

 

 

  1. Systém hry

 

Každé kolo turnaja ECLECTIC BORŠA HCP DAY je vyhodnotené samostatne pre hlavné kategórie a vedľajšiu kategóriu. Doplnková súťaž bude vyhodnotená samostatne na poslednom ECLECTIC BORŠA HCP DAY v sezóne. Hlavné kategórie v jednotlivých turnajoch sa hrajú na stableford netto, pričom každý výsledok z jamky (rany brutto) bude použitý do doplnkovej súťaže ECLECTIC. Každý hráč má možnosť zlepšiť si výsledok na jamke v ďalších HCP turnajoch počas sezóny a tým získať najlepšie skóre za 18 jamiek ktoré, bude použité vo vyhodnotení súťaže ECLECTIC za podmienky, že hráč úspešne odohral minimálne 8 ECLECTIC BORŠA HCP DAY turnajov za sezónu a nemá žiadnu jamku zahratú na 0 úderov (scratch).

 

  1. Výhry a ceny

 

Ceny zabezpečuje Golfový klub Hrubá Borša a hlavné ceny pre víťaza celoročnej ECLECTIC súťaže zabezpečuje CK GabrielTOUR - špecialisti na Tureckú riviéru, ktorá zabezpečuje letné dovolenky, golfové pobyty na mieru a iné. Viac na www.GabrielTour.sk.         

V hlavných kategóriách budú vyhodnotené prvé 3 miesta vecnými cenami. Vo vedľajšej kategórií bude vyhodnotený hráč s najlepším výsledkom stableford brutto. V celoročnej ECLECTIC súťaži budú ocenené 1. miesta v hlavných kategóriách na ECLECTIC BORŠA HCP DAY – finále 16.10.2021.

Hlavná cena pre víťaza celoročnej ECLECTIC súťaže v kategórii: HCP +4 – 15,0:

- voucher v hodnote 500€ na ktorýkoľvek produkt z ponuky CK GabrielTOUR

- bez viazanosti na meno

- platnosť do 31.12.2022

Hlavná cena pre víťaza celoročnej ECLECTIC súťaže v kategórii: HCP 15,1 - 54:

- voucher v hodnote 500€ na ktorýkoľvek produkt z ponuky CK GabrielTOUR

- bez viazanosti na meno

- platnosť do 31.12.2022

 

HOLE IN ONE na jamke č. 12: Tlačiareň od spoločnosti AB Copy s. r. o.

 

 

 

VII. Podmienky

 

  1. a) Podmienkou účasti na turnaji je amatérsky štatút hráča, systém súťaže a jej propozície neobmedzujú hraciu úroveň a akceptujú akúkoľvek výkonnosť hráčov počínajúc klubovým HCP 54.

 

  1. b) Systém hry ECLECTIC si vyžaduje odohratie minimálne 8 ECLECTIC BORŠA HCP DAY turnajov počas sezóny 2021.

Hráč je v prípade odstúpenia pred hrou povinný odhlásiť sa, alebo oznámiť tento úmysel recepcii GKHB najneskôr do uzavretia prihlasovania na daný turnaj. V prípade viacnásobného porušenia tohto pravidla a odhlásenia sa po stanovenom limite, môže súťažný výbor zamedziť hráčovi/hráčke jeho ďalšie účinkovanie v súťaži/turnaji.

  

VIII. Víťazstvo

 

Kategória HCP +4 – 15,0: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF netto bodov

Kategória HCP 15,1 – 54: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF netto bodov

Kategória STBF BRUTTO: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF brutto bodov

ECLECTIC: víťazí hráč s najnižším počtom rán v rámci celoročnej súťaže ECLECTIC

 

  1. Rovnosť výsledku

 

V prípade rovnosti výsledku v jednotlivých turnajoch rozhoduje o lepšom umiestnení výsledok na posledných 9, 6, 3, 1 jamke.

V prípade rovnosti výsledku v súťaži ECLECTIC po odohratí ECLECTIC BORŠA HCP DAY – finále budú hráči vyzvaní na odohratie tzv. “rýchla smrť” play-off na jamkách určených súťažným výborom.

 

  1. Štartovné a poplatok za hru

 

Hráči sú povinný v deň turnaja zaplatiť štartovné vo výške 20 eur a v prípade hráča, ktorý nemá zaplatený ročný hrací poplatok v Golfovom klube Borša sa účtuje zvýhodnené hracie turnajové fee.

 

  1. Technické ustanovenia

 

Hrá sa podľa aktuálnych pravidiel golfu R & A of St. Andrews a miestnych pravidiel Golfového klubu Borša.

Meracie zariadenia sú povolené výhradne na meranie vzdialenosti. Funkcie merania iných veličín musia byť vypnuté.

Golfové autíčka sú zakázané. Výnimku tvoria hráči s platným lekárskym potvrdením, po predložení súťažnému výboru.

 

XII. Protest

 

Je možné podať organizátorovi súťaže do 30 minút po odohraní kola a po zložení kaucie vo výške 50 eur. Súťažný výbor rozhodne o proteste najneskôr do začiatku ďalšieho kola. V prípade zamietnutia protestu kaucia prepadá v prospech organizátora.

 

XIII. Súťažný výbor

 

Predseda súťažného výboru: Dagmar Munková

Členovia súťažného výboru: Nikoleta Vlahyová, Dagmar Munková, Alena Munková

Riaditeľ súťaže: Nikoleta Vlahyová, Lea Laurová

Hlavný rozhodca: Nikoleta Vlahyová

 

XIV. Záverečné ustanovenie

 

Organizátor si vyhradzuje právo v prípade nevyhnutnej situácie zmeniť tieto propozície.




xx