ECLECTIC BORŠA 2021 15,1 - 54

jamky
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.CHUŤKA Lukáš833545435434345334469
2.STOWASSER Stanislav1743534436434345435572
3.LEMOINE Richard843545625444336334573
4.ZVOZIL Marián943554536454346434577
5.KORBAČKOVÁ Tatiana1854545527434256435578
6.BIRNSTEIN Viktor854545537544345434680
7.FURIN Günther1353655435535356434781
8.ZVOZIL Tomáš1553546537445356435683


hráči, kteří nemají dostatečný počet turnajů (8)

jamky
pořadíjménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.LISINOVIČ Lukáš533545536445345335575
2.ŠTURC Pavol543646336344346435576
2.MAKARA Andrej654544436535247434476
4.ŠKANDERA Branislav443534446445346444677
4.DOMOTOR Robert543534436346456345577
6.MIGRA Marián443545447444355434678
6.MALINOVSKÝ Peter444534536445446434678
8.TOMOVIČ Stanislav355445436434355445679
9.DUBAJ Pavel143455537435555435580
9.ŠUPŠÁK Rastislav254545626453445535580
9.LÍŠKA Juraj554545546445445425580
12.FÁBRY Juraj253544545556446425581
12.RATKOVIČ Radovan254544437544356445581
12.TRIBULA Peter344544636444546435681
12.BIRKA Jakub453645437445346436581
12.KLIMA Ján654645446444356435581
12.BÁTO Adrián643645536544355435781
18.KOHÚT Maroš253756544535365326582
18.JANYÍK Ladislav263555446545345544582
18.DIVINEC Róbert354555546444346445582
18.FRIEDRICHOVÁ Karolína344656447434456335582
18.GÁBORÍK Marcel444665537336445435582
18.MELICHERČÍKOVÁ Linda464546437544356424682
18.KRÁĽ Robert543555436546345535782
25.ZELÍSKOVÁ Jana254655446534356435683
25.DUSÍK Anton244555446545365535583
25.DE STEFANO Francesco354746537445446424583
28.POTOČÁR Peter244645545644466435584
28.KERLA Semir254544536446446554684
28.VACHÁLEK Martin243655537345356446684
28.GULIŠ Marián554445447455267535584
32.MAJTÁSOVÁ Katarína153635548635365435685
32.SEBERA Richard155555536545346436685
32.CHLÁDECKÁ Janka154645626545446445685
32.VACHÁLEK Dušan254655548546345424685
32.GEJDOŠ Pavol254564647435456435585
32.HONG Keum soon253645447545366435685
38.BENKOVIČ Ľubor144556546437456534686
38.MATHIA Jozef264544527863247355686
38.LEE Jenhoo253545537545357347686
38.FRIEDRICH Zdeněk244646537446358435586
38.MELIORIS Patrick363444446555456545786
38.NGUYEN Eva353735447645376435586
38.KURIC Ján654655637545346435686
45.WOLF Karol164454658444447434787
45.SZUSČÍK Peter264755446535466533687
45.HANZELY Marek244745558444356436687
45.ACHIMSKÁ Lucia264548547434455535687
49.MOLNÁROVÁ Renáta253655537645357545588
49.MELICHERČÍK Miroslav354645547545546445688
49.MELICHÁREKOVÁ Miroslava363756437544356446688
52.ŠTRBA Ján153757456636457433689
52.MARINKOVIC Billy253556547635456545689
52.MLADÝ Marián255756537345375445689
52.ZELÍSKA Jozef264556436645347545789
56.BALKO Marek165567656534346365590
56.BUDAY Jozef143655736455457555690
56.PALUTKA Rastislav255555546464467436690
56.MALÍČEK Michal255558746654355435590
56.HLAVATÝ Bohuš253666448545346455790
56.PAVLICOVÁ Jana254655556655356545590
56.KOHÚT Martin253655657556455435690
56.GAŠPAROVIČOVÁ Danka364655637545466435690
64.GODÁL Robert144756536364449455791
64.LEITNER Vendelín155755446367365455691
64.FEIX Slavomíra264646546544465537791
67.TRAN MINH Hang167747638534375435592
67.PODHORA Pavol154646646555457456592
67.NGUYEN Thanh Cuong154645346556557735792
67.KRANER Ivan154566744355457555792
67.BAUER Igor254656437456556465692
67.DRUGDA Branislav354746648546456435692
67.KOVÁČIK Ľuboš455465557536458436692
74.PATÁK Marián163546749545457634693
74.BARIČÁKOVÁ Mária154756559445367435693
74.MAJERČÍK Peter244755448546465455893
74.TOMÁŠEK Ján254565548545547536793
78.MANASIL Miroslav154657548548446635594
78.PEARSON Glenn185755557546345446694
78.FRAŇO Martin153665568555345465894
78.STRAKA Peter155845647555346546794
78.BOŠANSKÝ Peter154445549646458546694
78.BUŠTÍK Branislav155755548455566545594
78.BRODŇAN Vladimír275556656455366544794
78.ZLOCH Zbyněk254646657645356555794
86.ZAČKA Roman155655657547446435995
86.KRAAK Radka154656646465476546695
86.SKÁKALOVÁ Eva164567667645266525795
86.GÁBORÍK Martin274665557555465444895
86.GÁL Tibor353656658446447555795
91.ČEVELA Miroslav156887448445366445596
91.CHARVÁT Martin153766838356446645796
91.BANÁK Pavel144755737545457556896
91.PHAM Van Vinh155657567656465444696
95.ŠKVARENINA Tomáš1635466410455467546797
95.DOPIRAKOVÁ Ivana1546666410546457535697
95.HLAVENKA Miroslav155558547446456466897
98.RUČEK Jozef173673549747355576598
98.HLAVENKOVÁ Jana163847638745358546698
98.VAILING David163657656685268436698
98.FRIEDRICH Zdeněk ml.144875546556557547698
98.ZLOCH Zbyněk164775538655469534698
98.BÁBSKA Božena255666748546356537798
98.STRAČINOVÁ Juliana355656648545467456798
98.VILÁGI Anton464765548655366536898
106.SOSNOVSKY Oleg153566557666456665799
106.ČÁSAR Lukáš153656659745466655699
106.GAJDOŠ Peter154745547646457656999
106.RAŠKA Ján294537537647486346899
110.KVASNICA Marián1677557475454474676100
110.HANZELYOVÁ Erika2747676387444475557100
110.KRSTEV Patrik2847665485544774457100
110.KAMAČAI Igor2747666475464567367100
110.SAYED Roman2645675594565375468100
115.BENKOVIČOVÁ Jana1747656596442676467101
115.TOMANKA Michal1556756577454674468101
115.FILIPOVIČ Martin2536676486664575467101
115.DEVERA Dušan2847556585654465585101
115.NGUYTEN THI Vong3647576495464675457101
120.KAUSICH Jozef1866744587465764546102
120.VLAHÁČ Kamil1648565465764767367102
120.PODHORA, ST. Pavol1766665365586665466102
120.CHOCHULOVÁ Dagmar1647776487464664466102
120.HÁRONIK Mário1756665485464684666102
120.ZEJDA Zdeněk1647576477554577358102
120.BARBUŠČÁK Emil2657565474565676567102
127.BEREŠ Imrich1747567575465468566103
127.NÝZNER Pavel1646796575564567456103
127.PSOTA Marek1645576565865466487103
130.KOLLAROVITS Ella Dagmar11156556496644555198104
130.AMBROŽ Jiří1647567295575586467104
130.ŠANDOR Ivan1646966486564678265104
130.BARIČÁK Michal1857454584653894757104
130.BRÖSTL Ludovit1648677587463764358104
130.GIANG Dang Thi Huong16595753875103565375104
130.DANEV Miroslav2757485575464774667104
130.NGUYEN THI Vong4648566496563685557104
138.ČEMSÁK Štefan1556577584665774558105
139.HARVAN Viliam1546556676565785677106
139.KUNDRÍK Miroslav15577554106653775577106
139.DROBKA Dalibor1545665486946795467106
139.DRUGDOVÁ Mária2458766596454785566106
139.TOMA Ján6538665386565696568106
144.BACHORÍK Martin1446764596564685769107
144.WANG Hongxia1787676495663764457107
146.SKÁKALA Marián16668684105554476567108
146.TOMANKOVÁ Ivana1747676886355775368108
146.PODHRADSKÝ Martin1758676685554476667108
146.BUŠTÍKOVÁ Andrea16365686106544875469108
146.HANZEN Miroslav1749657475475676577108
151.ŠAFÁR Jozef1766556575594696459109
151.PARÍZKOVÁ Jana1659656496464675678109
153.BAUMGARTNEROVÁ Andrea1958666685444776667110
153.SIHELSKÝ Ivan15461265477474495867110
153.NOVOTNÁ Olívia17410577695454685657110
153.SCHILLER Erika1767575586674667657110
153.VAVRINČÍK Ľubomír2747655585596687377110
158.FILIPOVIČ Martin15578662766945866510111
158.VOJTKO Juraj1569956576565786376111
158.PORVAZNÍK Ján2668876485564675677111
161.DOSTÁL Bohumil1658777475666776468112
161.STACH Jiří15386754855776107586112
161.IZAKOVIČ Daniel185710763107455575756112
164.KOSÁK Tibor1568575586876667477113
165.KOLADOVÁ Daniela16410578685466874776114
166.MIKLOŠOVIČOVÁ Bibiana176967541067537105567115
167.SLAMEŇ Peter16487785105765767568117
167.VRÁBEL Tomáš165671154107586684685117
169.STANO Peter1658585595876786668118
170.PARÍZEK Peter1748777695675886677120
170.CHOMA Marek112487855886666114475120
172.ZVÁROVÁ Stanislava167128856106367775378121
172.JECK Jozef15398774969866754711121
172.KOLLAROVITS Štefan11066768596675787468121
175.MESÁROŠ Martin16567664119596895588123
175.BABICOVÁ Soňa18410597597783895757123
177.ŠPÁNIK Oliver111477117895775577496126
178.MELICHER Igor19478584894759810688127
179.RÉPÁSSY Patrik16611115968541048125668130
180.LEITNER Dana185958851185969105587131
181.DUNDROVÁ Alexandra18699965108776998589138


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
BRANDEJS Pavel1116887597677977687
CHARVÁT Juraj147655438645456855
HANUSEK Peter151097910755810
HRUTKA Roman154785366463575666
HUDEC Richard183455537546555677
JANATA Tomáš17674775866777456
KAUFMANN Štefan154766647674665357
KOHÚTOVÁ Jana267798511967371056811
KOLOŽVÁRY Ivan183654644653584559
KRAJCÁR Dávid15999856578678
KRÁĽOVÁ Katarína16510675676667647
KUBINCOVÁ Alica1768666510646568638
KUNÍK Dušan164756649456466467
LANCARIC Pascal176555939575477786
MARTINÁK Tomáš27355646765577445
MARTINÁK Vladimír1647676676566995810
MAĎAR Miroslav1648567544565557
MILÁN Miroslav164767475495774568
MIŠČÍK Ľubomír166965659569758
MOLNÁROVÁ Katarína179775685443678510
MÉSZÁROS Gabriel167877769678687778
MÉSZÁROS Jozef1857665510696695757
PATÁKOVÁ Adriana165866758854466687
PEARSON Benjamin165687741154646665
PERNIS Ján155765654455566446
PRINC Peter164889659674776268
SKÁCEL Vladimír1646665664365466
TOMANKA Juraj142787557484686587
TÓTH Tomáš17465448547355446
ZEMANOVÁ Zuzana18581087564711459
ČEREVKA Alexander16476579537378467
ŠPÁNIK Juraj15558474848475
ŠTERBÁK Peter155667668657657468



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
15.9.2021Kačko Burčák HCP DAY (+eclectic)Hrubá Borša 2020STAT2
3.9.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
1.9.2021Bielo - modro - červený HCP DAY (+eclectic)Hrubá Borša 2020STAT2
31.8.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
27.8.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
24.8.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
17.8.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
13.8.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
10.8.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
6.8.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatok Hrubá Borša 2020STAT2
3.8.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok Hrubá Borša 2020STAT2
20.7.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok Hrubá Borša 2020STAT2
16.7.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
13.7.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok Hrubá Borša 2020STAT2
9.7.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
6.7.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok Hrubá Borša 2020STAT2
2.7.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
25.6.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
18.6.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
15.6.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok Hrubá Borša 2020STAT2
11.6.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
8.6.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok Hrubá Borša 2020STAT2
30.5.2021Zelený HCP DAY pre veľkých aj malých :) (+ECLECTIC)Hrubá Borša 2020STAT2
25.5.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
21.5.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatokHrubá Borša 2020STAT2
18.5.2021ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorokHrubá Borša 2020STAT2
11.5.2021*ECL*BORŠA DAY - individuálne testovanie výkonnosti - utorokHrubá Borša 2020STAT2
7.5.2021*ECL*BORŠA DAY - individuálne testovanie výkonnosti - piatokHrubá Borša 2020STAT2
4.5.2021*ECL*BORŠA DAY - individuálne testovanie výkonnosti - utorokHrubá Borša 2020STAT2
30.4.2021*ECL*BORŠA DAY - individuálne testovanie výkonnosti - 30.4.2021Hrubá Borša 2020STAT2
27.4.2021*ECL*BORŠA DAY - individuálne testovanie výkonnosti - 27.4.2021Hrubá Borša 2020STAT2
23.4.2021*ECL*BORŠA DAY - individuálne testovanie výkonnosti - 23.4.2021Hrubá Borša 2020STAT2
20.4.2021*ECL*BORŠA DAY - individuálne testovanie výkonnosti - 20.4.2021Hrubá Borša 2020STAT2
16.4.2021*ECL*BORŠA DAY - individuálne testovanie výkonnosti - 16.4.2021 Hrubá Borša 2020STAT2
9.4.2021Zahajovací *ECL*BORŠA DAY - individuálne testovanie výkonnosti - 9.4.2021Hrubá Borša 2020STAT2
  1. Názov turnaja a usporiadateľ

 

ECLECTIC BORŠA HCP DAY je séria golfových turnajov na ihrisku GREEN RESORT Hrubá Borša.

 

  1. Termín a miesto konania

 

Každý utorok a piatok na ihrisku Green Resort Hrubá Borša počas sezóny 2021, do 16.10.2021, končiac turnajom ECLECTIC BORŠA HCP DAY – finále.

 

III. Súťažné kategórie

 

Kategória HCP +4,0 – 15,0 hraná systémom stableford netto

Kategória HCP 15,1 – 54 hraná systémom stableford netto

Brutto Stableford- vedľajšia kategória turnaja hraná systémom stableford brutto

ECLECTIC - doplnková celoročná súťaž pre všetkých hráčov bez obmedzenia HCP, na rany brutto

 

  1. Odpaliská

 

Muži – HCP +4 – 15,0: biele odpaliská

Muži – HCP 15,1 – 54: žlté odpaliská

Ženy – HCP +4 – 15,0: modré odpaliská

Ženy – HCP 15,1 – 54: červené odpaliská

Seniori od kat. 65 rokov (v danom roku dovŕši 65 rokov): žlté odpaliská

Seniorky od kat. 65 rokov (v danom roku dovŕši 65 rokov): červené odpaliská

Juniori do kat. 12 rokov (v danom roku dovŕši 12 rokov): červené odpaliská

 

 

 

  1. Systém hry

 

Každé kolo turnaja ECLECTIC BORŠA HCP DAY je vyhodnotené samostatne pre hlavné kategórie a vedľajšiu kategóriu. Doplnková súťaž bude vyhodnotená samostatne na poslednom ECLECTIC BORŠA HCP DAY v sezóne. Hlavné kategórie v jednotlivých turnajoch sa hrajú na stableford netto, pričom každý výsledok z jamky (rany brutto) bude použitý do doplnkovej súťaže ECLECTIC. Každý hráč má možnosť zlepšiť si výsledok na jamke v ďalších HCP turnajoch počas sezóny a tým získať najlepšie skóre za 18 jamiek ktoré, bude použité vo vyhodnotení súťaže ECLECTIC za podmienky, že hráč úspešne odohral minimálne 8 ECLECTIC BORŠA HCP DAY turnajov za sezónu a nemá žiadnu jamku zahratú na 0 úderov (scratch).

 

  1. Výhry a ceny

 

Ceny zabezpečuje Golfový klub Hrubá Borša a hlavné ceny pre víťaza celoročnej ECLECTIC súťaže zabezpečuje CK GabrielTOUR - špecialisti na Tureckú riviéru, ktorá zabezpečuje letné dovolenky, golfové pobyty na mieru a iné. Viac na www.GabrielTour.sk.         

V hlavných kategóriách budú vyhodnotené prvé 3 miesta vecnými cenami. Vo vedľajšej kategórií bude vyhodnotený hráč s najlepším výsledkom stableford brutto. V celoročnej ECLECTIC súťaži budú ocenené 1. miesta v hlavných kategóriách na ECLECTIC BORŠA HCP DAY – finále 16.10.2021.

Hlavná cena pre víťaza celoročnej ECLECTIC súťaže v kategórii: HCP +4 – 15,0:

- voucher v hodnote 500€ na ktorýkoľvek produkt z ponuky CK GabrielTOUR

- bez viazanosti na meno

- platnosť do 31.12.2022

Hlavná cena pre víťaza celoročnej ECLECTIC súťaže v kategórii: HCP 15,1 - 54:

- voucher v hodnote 500€ na ktorýkoľvek produkt z ponuky CK GabrielTOUR

- bez viazanosti na meno

- platnosť do 31.12.2022

 

HOLE IN ONE na jamke č. 12: Tlačiareň od spoločnosti AB Copy s. r. o.

 

 

 

VII. Podmienky

 

  1. a) Podmienkou účasti na turnaji je amatérsky štatút hráča, systém súťaže a jej propozície neobmedzujú hraciu úroveň a akceptujú akúkoľvek výkonnosť hráčov počínajúc klubovým HCP 54.

 

  1. b) Systém hry ECLECTIC si vyžaduje odohratie minimálne 8 ECLECTIC BORŠA HCP DAY turnajov počas sezóny 2021.

Hráč je v prípade odstúpenia pred hrou povinný odhlásiť sa, alebo oznámiť tento úmysel recepcii GKHB najneskôr do uzavretia prihlasovania na daný turnaj. V prípade viacnásobného porušenia tohto pravidla a odhlásenia sa po stanovenom limite, môže súťažný výbor zamedziť hráčovi/hráčke jeho ďalšie účinkovanie v súťaži/turnaji.

  

VIII. Víťazstvo

 

Kategória HCP +4 – 15,0: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF netto bodov

Kategória HCP 15,1 – 54: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF netto bodov

Kategória STBF BRUTTO: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF brutto bodov

ECLECTIC: víťazí hráč s najnižším počtom rán v rámci celoročnej súťaže ECLECTIC

 

  1. Rovnosť výsledku

 

V prípade rovnosti výsledku v jednotlivých turnajoch rozhoduje o lepšom umiestnení výsledok na posledných 9, 6, 3, 1 jamke.

V prípade rovnosti výsledku v súťaži ECLECTIC po odohratí ECLECTIC BORŠA HCP DAY – finále budú hráči vyzvaní na odohratie tzv. “rýchla smrť” play-off na jamkách určených súťažným výborom.

 

  1. Štartovné a poplatok za hru

 

Hráči sú povinný v deň turnaja zaplatiť štartovné vo výške 20 eur a v prípade hráča, ktorý nemá zaplatený ročný hrací poplatok v Golfovom klube Borša sa účtuje zvýhodnené hracie turnajové fee.

 

  1. Technické ustanovenia

 

Hrá sa podľa aktuálnych pravidiel golfu R & A of St. Andrews a miestnych pravidiel Golfového klubu Borša.

Meracie zariadenia sú povolené výhradne na meranie vzdialenosti. Funkcie merania iných veličín musia byť vypnuté.

Golfové autíčka sú zakázané. Výnimku tvoria hráči s platným lekárskym potvrdením, po predložení súťažnému výboru.

 

XII. Protest

 

Je možné podať organizátorovi súťaže do 30 minút po odohraní kola a po zložení kaucie vo výške 50 eur. Súťažný výbor rozhodne o proteste najneskôr do začiatku ďalšieho kola. V prípade zamietnutia protestu kaucia prepadá v prospech organizátora.

 

XIII. Súťažný výbor

 

Predseda súťažného výboru: Dagmar Munková

Členovia súťažného výboru: Nikoleta Vlahyová, Dagmar Munková, Alena Munková

Riaditeľ súťaže: Nikoleta Vlahyová, Lea Laurová

Hlavný rozhodca: Nikoleta Vlahyová

 

XIV. Záverečné ustanovenie

 

Organizátor si vyhradzuje právo v prípade nevyhnutnej situácie zmeniť tieto propozície.




xx